پرچمداران سری گلکسی اس 21 این هفته دریافت به روز رسانی امنیتی ژوئن 2023 را در برخی از بازارهای اروپایی آغاز کردند و اکنون نسخه فن گلکسی اس 21 نیز آن را دریافت می کند. به‌روزرسانی جدید با نسخه میان‌افزار G990U1UES7EWE3 برای Galaxy S21 FE برای نسخه‌های آنلاک ایالات متحده در حال ارائه است.

این به‌روزرسانی شامل تمام اصلاحات امنیتی موجود در به‌روزرسانی امنیتی ژوئن 2023 برای دستگاه‌های اندروید و سامسونگ است. برخلاف به‌روزرسانی ژوئن برای سایر مدل‌های گلکسی S21، به‌روزرسانی S21 FE هیچ تغییر یا بهبود دیگری را به همراه ندارد.

به‌روزرسانی امنیتی ژوئن 2023، 53 آسیب‌پذیری امنیتی را برطرف می‌کند که سه مورد از آنها حیاتی و بقیه بسیار حیاتی هستند. این به‌روزرسانی همچنین شامل رفع 11 آسیب‌پذیری امنیتی است که دستگاه‌های سامسونگ را تحت تأثیر قرار می‌دهند. سه مورد از این آسیب‌پذیری‌ها بر دستگاه‌های دارای Android 11، Android 12 و Android 13 تأثیر می‌گذارند و یکی نیز دستگاه‌هایی را تحت تأثیر قرار می‌دهد که از تراشه‌های Exynos سامسونگ پشتیبانی می‌کنند.

اگر گلکسی S21 FE دارید، زمانی که به‌روزرسانی برای دانلود در دسترس باشد، تلفنتان به شما اطلاع می‌دهد. با این حال، ممکن است چند روز طول بکشد، بنابراین می‌توانید با باز کردن برنامه تنظیمات روی گوشی، رفتن به منوی فرعی Software Update و ضربه زدن روی Download & Install، منتظر بمانید و فوراً به‌روزرسانی را بررسی کنید.

همانطور که در بالا ذکر شد، به‌روزرسانی ژوئن S21 در حال حاضر برای دستگاه‌های آنلاک در ایالات متحده منتشر می‌شود. احتمالاً چند روز طول می کشد تا انواع قفل شده توسط اپراتور به عرضه بپیوندند، و همچنین به احتمال زیاد این به روز رسانی تا قبل از پایان هفته برای سایر بازارها عرضه خواهد شد.

در اخبار دیگر، شایعاتی منتشر شده است مبنی بر اینکه سامسونگ رویداد Galaxy Unpacked خود را برای رونمایی از Galaxy Z Fold5 و Galaxy Z Flip5 در کره جنوبی به جای ایالات متحده یا اروپا برگزار خواهد کرد. این شایعات از زمانی که سامسونگ رسما تایید کرد که رویداد بعدی Galaxy Unpacked در کره جنوبی برگزار خواهد شد، تقویت شده است.

این تایید توسط لی یانگ هی، رئیس مرکز بازاریابی جهانی سامسونگ DX ارائه شده است. انتظار می‌رود سامسونگ در رویداد Unpacked از گوشی‌های تاشو گلکسی Z Fold5 و Galaxy Z Flip5 به همراه سری Galaxy Watch6 رونمایی کند. همچنین ممکن است شاهد رونمایی این شرکت کره ای از هدست واقعیت ترکیبی (MR) باشیم، اما اطلاعات زیادی در مورد آن وجود ندارد.

در اخبار دیگر، سامسونگ در حال آماده شدن برای رونمایی از سری ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ 6 است که انتظار می‌رود اواخر امسال اتفاق بیفتد. اخیراً اطلاعاتی درز کرده است که نگاهی به طراحی مدل بسیار مورد انتظار گلکسی واچ 6 کلاسیک دارد. به لطف افشاگر OnLeaks با همکاری MySmartPrice، رندرهای سه بعدی مبتنی بر CAD، عناصر کلیدی طراحی ساعت هوشمند را آشکار کرده اند.

منبع

به این پست امتیاز دهید