سامسونگ اخیراً به‌روزرسانی امنیتی ژوئن 2023 را برای گوشی‌های هوشمند تاشو محبوب خود، Galaxy Z Flip 3 و Galaxy Z Flip 4 منتشر کرده است. این به‌روزرسانی جدیدترین نسخه‌های سیستم عامل F711BXXU5EWF1 و F721BXXU3CWE6 را برای دستگاه‌های بریتانیا ارائه می‌کند. اگرچه این به روز رسانی در درجه اول بر بهبودهای امنیتی تمرکز دارد، اما هیچ ویژگی یا بهبود عملکرد جدیدی را معرفی نمی کند.

به‌روزرسانی امنیتی ژوئن ۲۰۲۳ در مجموع ۶۴ آسیب‌پذیری امنیتی را در تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های مختلف گلکسی برطرف می‌کند. از این تعداد، 53 وصله از گوگل گرفته شده و آسیب پذیری های دستگاه های اندرویدی را هدف قرار داده است. از این تعداد، سه مورد به عنوان بحرانی و 50 باقی مانده به عنوان بحرانی مشخص شده اند. علاوه بر این، سامسونگ 11 راه حل برای رفع آسیب پذیری های امنیتی خاص در دستگاه های خود قرار داده است.

سامسونگ جزئیات سه مورد از 11 آسیب پذیری را ارائه کرد که SVEs یا Samsung Vulnerabilities and Exposures نامیده می شوند. با این حال، آسیب‌پذیری‌های باقی‌مانده پس از دریافت به‌روزرسانی امنیتی ژوئن 2023 یا به‌روزرسانی‌های بعدی، همه دستگاه‌های گلکسی فاش خواهند شد. این نقص‌های خاص بر دستگاه‌های گلکسی دارای اندروید 11، اندروید 12 و اندروید 13 تأثیر می‌گذارد. یکی از آسیب‌پذیری‌ها بر دستگاه‌هایی که از تراشه‌های اگزینوس استفاده می‌کنند تأثیر می‌گذارد، در حالی که بقیه مربوط به نقص‌هایی در Knox و حالت CC آن است.

برای بررسی به‌روزرسانی جدید در Galaxy Z Flip 3 یا Z Flip 4 خود در بریتانیا، کافی است به منوی تنظیمات بروید و Software Update را انتخاب کنید. از آنجا، روی «دانلود و نصب» ضربه بزنید تا فرآیند به‌روزرسانی آغاز شود.

گلکسی زد فلیپ 3 در سال 2021 عرضه شد و برای اولین بار با اندروید 11 عرضه شد. پس از آن به‌روزرسانی اندروید 12 در اواخر سال 2021 و اندروید 13 در اواخر سال 2022 انجام شد. از سوی دیگر، گلکسی زد فلیپ 4 در سال 2022 با اندروید 12 عرضه شد. و اندروید 12 خارج از جعبه. بعداً در اواخر سال 2022 به اندروید 13 به‌روزرسانی شد. کاربران این دستگاه‌ها اکنون می‌توانند از امنیت بهبودیافته‌ای که آخرین وصله امنیتی ژوئن 2023 سامسونگ ارائه می‌کند، بهره‌مند شوند.

در اخبار مرتبط، سامسونگ ممکن است یک تلویزیون قدیمی 83 اینچی را در سپتامبر 2023 معرفی کند. طبق گزارشی از Business Korea، ظاهراً این تلویزیون دارای پنل WRGB قدیمی است که توسط LG Display ساخته شده است.

Samsung Electronics اخیراً ثبت سازگاری تلویزیون آینده خود (KQ83SC90A) را در موسسه ملی تحقیقات رادیویی تکمیل کرده است. ثبت انطباق برای ساخت، فروش و واردات تجهیزات پخش و ارتباطات مانند تلویزیون الزامی است. به طور معمول، یک محصول سه ماه پس از تکمیل این فرآیند ارائه می شود.

منبع

به این پست امتیاز دهید

By ادمین سایت

عاشق دنیای تکنولوژی و ای تی هستم. و اینجا می تونید جدیدترین مطالب را هر روز قبل از همه مشاهده کنید و مطلع بشید.