در واکنش به شایعات اخیر مبنی بر از سرگیری عرضه تراشه های 5G کوالکام به هواوی، یو چنگدونگ، مدیر عامل هواوی و مدیر عامل گروه تجاری مصرف کننده هواوی، این ادعاها را نادرست خواند. با وجود بحث بر سر تراشه های 5G، به نظر می رسد که صنعت گوشی های هوشمند هوآوی همچنان نشانه هایی از پیشرفت را نشان می دهد و به کاربران وفادار این شرکت امیدوار می شود.

منابع داخلی در تماس با زنجیره تولید هوآوی فاش کردند که این شرکت هدف ارسال 30 میلیون گوشی هوشمند را که در اوایل سال 2023 تعیین کرده بود به حدود 40 میلیون دستگاه افزایش داده است. تغییری که احتمالاً به چشم انداز امیدوارکننده گوشی های هوشمند سری Mate X3 و P60 برمی گردد.

در میان آخرین تحولات، عرضه سری میت 60 هواوی همچنان در وضعیت نامعلومی قرار دارد. هواوی سال گذشته برنامه فشرده ای از دستگاه های جدید خود را به نمایش گذاشت که برای دوستداران هواوی که مشتاقانه منتظر رونمایی از سری میت 60 در آینده نزدیک هستند بسیار امیدوار کننده است.

اخیراً یک وبلاگ نویس فناوری تصویر مفهومی از هواوی میت 60 پرو را به اشتراک گذاشته است که شباهت هایی را بین این دستگاه و میت 40 پرو از سال 2020 نشان می دهد. البته لازم به ذکر است که تصویر فاش شده طراحی نهایی میت 60 پرو نیست و فقط باید به عنوان طراحی مفهومی در نظر گرفته شود.

در اخبار مرتبط، وال استریت ژورنال گزارش داد که ایالات متحده قصد دارد معافیت از کنترل صادرات نیمه هادی به چین را گسترش دهد، که برای سازندگان تراشه کره جنوبی و تایوانی مثبت است زیرا به آنها اجازه می دهد فعالیت های تجاری خود را در چین حفظ کنند. همچنین این رویداد می تواند به نفع صنعت تراشه سازی داخلی در این کشور باشد.

آیا فکر می کنید تلاش هواوی برای ماندن در صنعت گوشی های هوشمند موفقیت آمیز خواهد بود؟ یا اینکه این شرکت امیدی به نجات بخش موبایل خود ندارد؟

By ادمین سایت

عاشق دنیای تکنولوژی و ای تی هستم. و اینجا می تونید جدیدترین مطالب را هر روز قبل از همه مشاهده کنید و مطلع بشید.