در زیر قیمت کامل اپل آیپد پرو در کشورهای مختلف برای مقایسه آسانتر به دلار آمریکا تبدیل شده است.

طبق اعلام وب سایت Androidauthority قیمت آیپد پرو 11 اینچی در ژاپن نسبت به سایر کشورهای جهان ارزانتر است و این محصول در کشور مذکور حدود 589 دلار برای شما قیمت خواهد داشت. پس از آن، خرید یک آیپد پرو ۱۱ اینچی در هنگ کنگ و کره جنوبی حدود ۷۱۷ دلار هزینه دارد. تایلند و روسیه نیز این محصول را با قیمت زیر ۷۴۰ دلار عرضه می کنند. توجه داشته باشید که قیمت این دستگاه در ترکیه به دلیل نوسانات اخیر لیر بیش از 900 دلار است.

آیپد پرو 12.9 اینچی در ژاپن با قیمت 798 دلار و در روسیه و کره جنوبی با قیمت 900 دلار به فروش می رسد. قیمت این تبلت در تایلند و مالزی به ترتیب 914 و 952 دلار است.

از سوی دیگر، هر دو مدل آیپد پرو در سوئد، نیوزلند و برزیل بسیار گران هستند. برزیلی ها با قیمت بالای 2000 دلار برای هر یک از این دو تبلت باید هزینه زیادی بپردازند.

البته قیمت های آیپد پرو ارائه شده در این مقاله بر اساس قیمت های نمایندگی ها و خرده فروشان رسمی و مجاز اپل محاسبه شده است. فروشندگان شخص ثالث دیگری در هر کشور وجود دارند که ممکن است iPad Pro را با قیمت کمتر یا بالاتر ارائه دهند.

در مقایسه، آیپد پرو 12.9 اینچی وای فای 128 گیگابایتی در وب سایت آمازون قیمتی معادل 1049 دلار دارد. بنابراین به احتمال زیاد گردشگران برزیلی می توانند آیپد پرو را از کشورهای دیگر با قیمت کمتری خریداری کنند و در نتیجه خرید این دستگاه برایشان مقرون به صرفه باشد.