او عکس‌هایی از مدل‌هایی که پیراهن‌ها را پوشیده بودند در دو حالت مختلف کنار هم قرار داد و تصاویری از آن پیراهن از زوایای دیگر ایجاد کرد. سپس تصاویری از لباس‌ها را از تاجر گرفت و با استفاده از مدل‌های انتشار مولد با تصاویر مدل گوگل ادغام کرد تا چندین تصویر مختلف از لباس ایجاد کند. نتیجه؟ طیف گسترده ای از تصاویر کاملاً واقعی از لباس هایی که می خواهید بخرید.

اکنون که به دنبال پیراهن هستید – شاید برای بیرون رفتن به یک تاپ جدید نیاز داشته باشید؟ – نشان «امتحان کن» را در کنار لباس‌های همسان خواهید دید. با کلیک بر روی آن لیستی از الگوهای اسکرول باز می شود. تمام 40 الگوی زنانه برای هر پیراهن گنجانده شده است، بنابراین برای هر سایز چندین الگو خواهید دید. این به ویژه مفید است زیرا دو نفر می توانند یک اندازه بپوشند اما شکل متفاوتی دارند و باعث می شود لباس در هر یک از آنها بسیار متفاوت به نظر برسد.

مسیر مانع

با حسن نیت از گوگل

در این تجربه خرید جدید، می توانید اصلاحات هدفمند را مشاهده کنید. اگر به دنبال پیراهنی از مدلی هستید که انتخاب کرده‌اید اما مدلی مقرون‌به‌صرفه‌تر می‌خواهید، یا شکل آن را دوست دارید اما می‌خواهید آن را در رنگ یا الگوی متفاوتی داشته باشید، می‌توانید چندین گزینه را از منوهای کشویی و گوگل انتخاب کنید. گزینه های مشابهی را ارائه خواهد کرد.

البته احتمالاً شما مستقیماً از وب سایت این برند لباس خریداری می کنید و این ویژگی فقط در Google Shopping کار می کند. اگر موردی را پیدا کردید که دوست دارید، باید آن را در گوگل جستجو کنید تا ببینید موجود است یا خیر.

و چند پیچ ​​خوردگی وجود دارد که باید برطرف شود. اگر به دنبال یک پیراهن هستید، شامل تصاویری برای همه اندازه‌ها، از XXS تا 3XL است، حتی اگر آن برند تمام آن اندازه‌ها را ارائه ندهد. اندازه های در دسترس خاکستری هستند. همچنین سایزهای زنانه مزخرف است. در حالی که اندازه‌های مردانه در بین برندها تقریباً جهانی است، اندازه لباس‌های زنانه می‌تواند در برندها و حتی در اقلام فردی متفاوت باشد.

همه اینها به این معنی است که ممکن است به توصیه‌های تصویری Google Shopping اعتماد نکنید – مطمئناً ما شک داریم. اما اگر خرده فروشان و صنعت مد را به طور کلی به سمت تنوع بیشتر سوق دهد، همه ما موافق آن هستیم. ما هنوز نمی‌توانیم لباس‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی را روی خودمان مدل‌سازی کنیم، اما این یک قدم به یک زندگی رویایی شبیه به Cher Horowitz نزدیک‌تر است.