در اوایل این هفته، تصویر کابل USB Type-C که گوشی Nothing Phone (2) را شارژ می کند، توسط مدیر عامل این شرکت، کارل پی، به طور رسمی منتشر شد. حال ویژگی های کلیدی این کابل منحصر به فرد قبل از عرضه آتی آن نیز فاش شده است. در گوشی هوشمند

این شرکت اخیرا جزئیات بیشتری را به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد ساخت کابل آسان نیست. بر اساس یادداشت های رسمی، تیم تولید بیش از 20 طرح مفهومی را انجام داد که اکثر آنها توسط شرکای تولید رد شدند زیرا ساخت آنها دشوار بود. Te Brand همچنین اضافه کرد که کابل طراحی شفاف در مجموع 2 سال به طول انجامید که شامل فرآیند طراحی و مواد می شود.

شارژر Nothing Phone (2) از تکنیک قالب‌گیری اولین صنعت برای ایجاد بدنه آهنی بی‌عیب و نقص استفاده می‌کند. برای رسیدن به این هدف، شرکت مجبور شد مواد را چهار بار کشش دهد و آن را در دمای بیش از 1000 درجه سه بار پردازش کند. تمام این کارها برای به دست آوردن یک طرح بدون درز بدون خط و ایراد سطحی روی بدنه انجام شد. پوسته همچنین از قبل پوشش داده شده و سندبلاست شده است، با فرآیند پوشش الکترولس که به حفظ سطح بدون خش کمک می کند.

Notting اطمینان حاصل کرده است که کابل خود بیش از 25 آزمایش را پشت سر گذاشته است تا از مقاومت و دوام در برابر محیط اطمینان حاصل کند. این کابل حتی برای تحمل بیش از 16000 خمیدگی قابل تحمل بود که بیش از 60 درصد بالاتر از استانداردهای عمومی صنعت است. در خبری دیگر، ناتینگ اخیراً رسماً اعلام کرد که نوتینگ فون (2) در 11 جولای وارد بازار می شود. قبل از راه اندازی، این دستگاه با موفقیت گواهینامه های منطقه ای مختلفی را دریافت کرد که آخرین آنها گواهینامه NBTC است که نشان دهنده راه اندازی دستگاه در تایلند است.

گواهی NBTC وجود گوشی Nothing Phone (2) با شماره مدل A065 را نشان می دهد. در حالی که خود گواهی جزئیات خاصی را در مورد مشخصات دستگاه فاش نمی کند، تایید می کند که این گوشی واقعاً واجد شرایط عرضه در تایلند است، همانطور که قبلاً ذکر شد.

اخیرا، Nothing جزئیات رسمی دستگاه پرچمدار آینده خود، Nothing Phone (2) را به اشتراک گذاشته و ویژگی های قابل توجه آن را آشکار می کند. این گوشی هوشمند دارای صفحه نمایش بزرگ 6.7 اینچی AMOLED است که انتظار می رود وضوح بالا و نرخ تازه سازی سریع 120 هرتز را ارائه دهد و به کاربران نوید یک تجربه بصری فراگیر را می دهد.

باید منتظر جزئیات بیشتر باشیم.

منبع

به این پست امتیاز دهید