سامسونگ به‌سرعت به‌روزرسانی امنیتی ژوئن 2023 را برای دستگاه‌های گلکسی میان‌رده و رده بالا منتشر می‌کند. گلکسی زد فولد 4 اولین گوشی بود که این آپدیت را دریافت کرد. چندین گوشی میان رده نیز پچ امنیتی جدید را دریافت کرده اند. به‌روزرسانی جدید اکنون برای گلکسی A53 در ایالات متحده منتشر می‌شود.

نسخه قفل شده توسط اپراتور گلکسی A53 5G در ایالات متحده به روز رسانی جدیدی با نسخه سیستم عامل A536USQS6CWE5 دریافت کرده است. این به روز رسانی در حال حاضر در شبکه Dish Wireless در دسترس است و سایر اپراتورها ممکن است این به روز رسانی را در چند روز آینده ارائه کنند. به‌روزرسانی امنیتی ژوئن 2023 موجود در به‌روزرسانی نرم‌افزار جدید، بیش از 60 آسیب‌پذیری امنیتی را در تلفن‌ها و تبلت‌های گلکسی برطرف می‌کند. برخی از این ها مربوط به تراشه های Exynos هستند، در حالی که برخی دیگر مربوط به مجموعه امنیتی Knox هستند.

اگر گلکسی A53 آنلاک شده در ایالات متحده دارید، می توانید به روز رسانی جدید را بررسی کنید. برای انجام این کار، به تنظیمات » به روز رسانی نرم افزار بروید و روی Download & Install ضربه بزنید. سامسونگ گلکسی A53 5G را با اندروید 12 در اوایل سال گذشته عرضه کرد. این گوشی در اواخر سال گذشته به‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر اندروید 13 و به‌روزرسانی One UI 5.1 را در اوایل سال جاری دریافت کرد. این به روز رسانی One UI 6.0 مبتنی بر اندروید 14 را اواخر امسال دریافت خواهد کرد.

در خبری دیگر، سامسونگ اخیراً یک گزینه رنگ جدید لیمویی برای گلکسی اس 23 در هند معرفی کرده است و اکنون این شرکت تأیید کرده است که دو رنگ اضافی برای گلکسی اس 23 اولترا در دسترس خواهد بود. سامسونگ هند راه اندازی این دو رنگ حماسی را از طریق یک اعلامیه رسمی در توییتر به اشتراک گذاشت.

ویدئویی که در توییتر به اشتراک گذاشته شده است، گلکسی اس 23 اولترا را نشان می‌دهد و به دنبال آن گل‌هایی در سایه‌های قرمز و آبی دیده می‌شود. اگرچه نام این گونه ها هنوز فاش نشده است، اما انتظار می رود سامسونگ در تاریخ بعدی به طور رسمی از آنها رونمایی کند.

Galaxy S23 Ultra در حال حاضر در سه رنگ استاندارد سبز، مشکی فانتوم و کرم به فروش می رسد. علاوه بر این، سامسونگ رنگ های انحصاری مانند گرافیت، لیمویی، آبی آسمانی و قرمز را ارائه می دهد.

اگرچه سامسونگ هند جدول زمانی مشخصی برای عرضه این رنگ های جدید ارائه نکرده است، اما انتظار می رود این شرکت در هفته آینده از آنها رونمایی کند.

منبع

به این پست امتیاز دهید