شیائومی به تازگی آپدیت جدید MIUI 14 را برای Redmi Note 10 5G منتشر کرده است. این به‌روزرسانی مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید و بهبود تجربه کاربر، از جمله زبان طراحی جدید، آیکون‌های جالب و هزاران ابزارک را به ارمغان می‌آورد.

یکی از قابل توجه ترین تغییرات در MIUI 14 طراحی بصری به روز شده است. طراحی جدید با تاکید بر فضای سفید و خطوط تمیز، زیبایی مینیمالیستی بیشتری دارد. این به رابط احساس مدرن و روان‌تری می‌دهد. علاوه بر این، این به روز رسانی شامل انیمیشن های جدیدی است که به تجربه کاربر پویایی می بخشد. به تازگی آپدیت جدید Redmi Note 10 5G با رابط کاربری MIUI 14 در بازار جهانی منتشر شده است.

Redmi Note 10 5G در مارس 2021 عرضه شد. این گوشی با رابط کاربری MIUI 12 مبتنی بر اندروید 11 عرضه شد و تاکنون 2 نسخه اندروید و 3 به روزرسانی MIUI دریافت کرده است. این گوشی هوشمند اکنون با MIUI 14 مبتنی بر اندروید 13 عرضه می شود. به روز رسانی جدید MIUI 14 برای نسخه جهانی منتشر شده است.

این به روز رسانی منتشر شده امنیت سیستم را بهبود می بخشد، تجربه کاربر را بهبود می بخشد و آخرین به روز رسانی امنیتی را از ژوئن 2023 در اختیار شما قرار می دهد. شماره ساخت به روز رسانی جدید MIUI-V14.0.5.0.TKSMIXM است. در اخبار مرتبط، ظاهرا Redmi در حال کار بر روی یک مدل تبلت جدید است. این دستگاه به زودی پس از دریافت گواهی در سایت EEC با شماره مدل 23073RPBFG قابل ارائه می باشد.

این غول فناوری چینی موفق به دریافت گواهینامه EEC با شماره مدل KZoooooo6240 و شماره مدل 23073RPBFG شد. جدای از آن، این لیست جزئیات دقیق دیگری در مورد تبلت فاش نمی کند.

به عبارت دیگر، ما هنوز هیچ پیش بینی در مورد مشخصات و یا حتی نام آن نداریم. اما طبق یک گزارش جدید، این مدل تبلت آینده ممکن است Redmi M84 نامیده شود و احتمالاً یک مدل تبلت میان رده باشد زیرا زیر نام تجاری Redmi معمولاً دستگاه های ارزان قیمتی را ارائه می دهد. برای کسانی که نمی دانند، انتظار می رود این مدل تبلت شیائومی در سه ماهه سوم سال جاری عرضه شود. متأسفانه، ما هیچ جزئیات دیگری در مورد در دسترس بودن این تبلت نداریم.

در خبری دیگر، شیائومی رسما تایید کرد که سری Redmi A2 به زودی عرضه خواهد شد. این سری شامل دو مدل Redmi A2 و A2+ است که اواخر این ماه در مناطق مختلف عرضه خواهد شد. برای کسانی که نمی دانند، غول فناوری چینی برای اولین بار در مارس 2023 سری A2 گوشی های هوشمند را به بازار جهانی عرضه کرد. برای جزئیات بیشتر، بخش ترفندها و به روز رسانی ها را بررسی کنید.

منبع

به این پست امتیاز دهید