اخیرا رندرهایی از گوشی هوشمند آینده شیائومی 14 پرو به بیرون درز کرده است که نگاهی اجمالی به طراحی و ویژگی های آن دارد. تصاویر فاش شده نشان می دهد که شیائومی 14 پرو تا حد زیادی زبان طراحی نسل قبلی خود یعنی شیائومی 13 پرو را با تاکید بر طراحی پریمیوم حفظ خواهد کرد.

افشاگر صنعت SPinfoJP این تصاویر را منتشر کرد. پیش از این، افشاکننده به طور دقیق رندر Xiaomi 13 Ultra را با نرخ دقت 90 درصد با تفاوت‌های جزئی در جزئیات فاش کرده بود که به نشت فعلی اعتبار زیادی می‌داد.

رندرها یک ماژول دوربین مربعی را در پشت دستگاه نشان می دهند که شامل سه دوربین از جمله یک لنز تله فوتو پریسکوپ است که در پایین قرار دارد. این نشان دهنده انحراف از مدل های قبلی سری شیائومی است زیرا شیائومی 14 پرو و ​​شیائومی 13 پرو حداقل تغییرات ظاهری را نشان می دهند.

در حالی که طراحی پنل عقب تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده است، جلوی شیائومی 14 پرو دستخوش تغییرات قابل توجهی شده است، همانطور که قبلاً در رندرهای قبلی نشت کرده بودیم. این گوشی دارای طراحی باریک با لبه های کمی خمیده است که در نتیجه صفحه نمایشی خمیده دارد. تأثیر انحنای 2.5 بعدی حداقل و محدود به حاشیه سیاه خواهد بود و اطمینان حاصل می کند که بر کیفیت نمایشگر تأثیر نخواهد گذاشت.

بر اساس اطلاعاتی که قبلاً فاش شده بود، سری 14 شیائومی دارای یک نسخه صفحه تخت نیز خواهد بود. نوع پریمیوم دارای صفحه نمایش منحنی خواهد بود در حالی که نوع پایه دارای صفحه نمایش تخت خواهد بود. یکی از ویژگی های برجسته شیائومی 14 پرو، گنجاندن چیپست مورد انتظار اسنپدراگون 8 نسل 3 خواهد بود. انتظار می رود در ماه اکتبر توسط کوالکام رونمایی شود، این چیپست وعده ارائه عملکرد بهتر و بهره وری انرژی را می دهد و راه را برای تجربه کاربری یکپارچه هموار می کند. .

به طور سنتی، شیائومی از الگوی عرضه ماه نوامبر دستگاه های پرچمدار خود پیروی می کند. بنابراین، این احتمال وجود دارد که سری 14 شیائومی، از جمله شیائومی 14 پرو، اولین عرضه جهانی خود را داشته باشد و در ماه نوامبر به طور رسمی عرضه شود. در اخبار دیگر، کاربران مشکلات وای فای تعدادی از گوشی های هوشمند شیائومی را در هند گزارش کرده اند و امروز این شرکت به وجود این مشکل پی برده است. برای اصلاح این وضعیت، شیائومی گارانتی تمدید شده و ارتقاء رایگان برای دستگاه‌های منتخب را اعلام کرده است. سری Redmi Note 11 Pro و Poco X3 Pro دو سال گارانتی خواهند داشت.

کاربران شیائومی Mi 11 Ultra که با مشکلات وای فای مواجه هستند می توانند شیائومی 12 پرو را به صورت رایگان دریافت کنند. این شرکت اخیراً در Discord، از همه مکان‌ها، فاش کرد که سری Redmi Note 10 Pro و Poco X3 Pro، در میان گوشی‌های دیگر، تمدید گارانتی دریافت خواهند کرد. اکنون رئیس این شرکت در هند ویدیویی را منتشر کرده است که در آن به همراه یک هدیه رایگان شیائومی 12 پرو برای کاربران MI 11 Ultra که دارای مشکلات وای فای هستند، اعلام کرده است.

منبع

به این پست امتیاز دهید