گوشی های سری ردمی نوت طرفداران زیادی در بازار دارند و هر ساله نسل جدیدی از آن ها معرفی می شود. حالا نوبت گوشی های سری ردمی نوت 13 است که اولین اطلاعات فاش شده از آن ها را می بینیم.

شیائومی در حال توسعه گوشی های هوشمند با شماره مدل 2312DRAABC، 2312DRAABG و 2312DRAABI برای بازارهای چین، جهانی و هند است. به نظر می رسد این شماره مدل متعلق به یکی از گوشی های سری ردمی نوت 13 باشد که طبق شماره 2312 احتمالا در دسامبر 2023 وارد بازار می شود البته احتمالا این تاریخ فقط مربوط به بازار چین است و ربطی به آن ندارد. با بازار جهانی بنابراین، کاربران در بازار جهانی در اوایل سال 2024 به آنها دسترسی خواهند داشت.

سری ردمی نوت 13 دارای حاشیه نمایشگر باریک خواهد بود

جدا از شماره مدل، یکی از منابع معتبر دنیای فناوری به نام Digital Chat Station ادعا می کند که نسل بعدی گوشی های سری Redmi Note در نیمه دوم سال جاری وارد بازار خواهند شد. اگرچه منبع نام این محصولات را اعلام نکرده است، اما انتظار می‌رود که با نام سری نوت 13 عرضه شود.

به گفته این منبع، نسل بعدی گوشی های ردمی به صفحه نمایش 6.7 اینچی OLED با حفره ای در مرکز بالایی مجهز خواهند شد. این دستگاه ها از پنل منعطف مشابه گوشی های پرچمدار استفاده خواهند کرد و حاشیه های باریکی در اطراف صفحه نمایش خود خواهند داشت.

در صورت صحت ادعای این منبع، شیائومی گوشی های سری ردمی نوت 13 را به صفحه نمایش باکیفیت مجهز می کند. البته باید اشاره کنیم که ردمی نوت 12 توربو از صفحه نمایش باکیفیتی نیز بهره می برد. علاوه بر کیفیت بالا، حاشیه های بسیار کمی در اطراف صفحه نمایش دیده می شود.

گوشی های سری Redmi Note در 12 اکتبر سال گذشته در چین عرضه شدند. بنابراین احتمال معرفی جایگزین آنها در پایان سال جاری وجود دارد. اما در اوایل سال 2024 وارد بازار جهانی خواهند شد.