ماه آینده، سامسونگ رویداد بعدی Galaxy Unpacked خود را برگزار خواهد کرد و در آن از جدیدترین گوشی تاشو خود به همراه چندین محصول دیگر رونمایی خواهد کرد. در این میان با سری تبلت های گلکسی تب اس 9 نیز روبرو خواهیم بود، حالا اولین تصویر تبلیغاتی این دستگاه ها به اینترنت راه پیدا کرده است.

طی چند روز گذشته شاهد رونمایی از رندرهای زیادی از محصولات معرفی نشده سامسونگ بودیم. در واقع، رندرهایی از گوشی‌های هوشمند تاشو گلکسی Z Fold 5 و Z Flip 5 به همراه سری ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ 6 فاش شده‌اند. حالا نوبت تبلت های این شرکت است.

تصویر تبلیغاتی تبلت گلکسی تب اس 9

تصویر لو رفته تمامی اعضای سری گلکسی تب اس 9 را نشان می‌دهد که شامل مدل‌های استاندارد، پلاس و اولترا می‌شود. سامسونگ در هنگام معرفی این محصولات از این تصویر استفاده خواهد کرد. این تصویر تفاوت اندازه صفحه نمایش تبلت های آینده سامسونگ را نشان می دهد.

یکی از مواردی که در این تصویر تبلیغاتی جلب توجه می کند، تصویر پس زمینه استفاده شده در داخل تبلت ها است که شاید اشاره به استفاده از پنل های AMOLED در آنها داشته باشد. در این تصویر با قطرات آب نیز مواجه هستیم که شایعات قبلی مبنی بر پشتیبانی این تبلت ها از استاندارد مقاومت در برابر آب را تایید می کند.

در حالی که تنها مدل های پلاس و اولترا گلکسی تب اس 8 از پنل AMOLED استفاده می کردند، گفته می شود در نسل جدید آن در تمامی مدل ها با چنین نمایشگری روبرو خواهیم بود. به غیر از نمایشگر، باید منتظر ویژگی های مشترک دیگری بین این تبلت ها باشیم.

انتظار می رود تمامی این تبلت ها به تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 گلکسی و رابط کاربری استاندارد One UI 5.1.1 مجهز شوند. این تبلت ها از قلم S نیز پشتیبانی خواهند کرد.