شبکه ارتباطی یکپارچه ایرانسل «شایا» در غرفه ایرانسل در نمایشگاه الکامپ عرضه شد. همچنین امروز با حمایت این اپراتور سمینارهایی برگزار شد که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، امروز – چهارشنبه 16 تیرماه 1402 – و در چهارمین روز از نمایشگاه بین المللی الکامپ به منظور ارائه خدمات و تخصص ایرانسل در زمینه پشتیبانی از مشتریان کوچک، متوسط ​​و سازمان ها و شرکت های بزرگ، شبکه ارتباطی یکپارچه ایرانسل «شایا» به عنوان مرکز تماس به عنوان بستر خدمات معرفی شد.

شبکه یکپارچه ارتباطی ایرانسل سرویسی است که خدمات برون سپاری مرکز تماس با مشتری و توسعه نرم افزارهای تجاری را برای متحول کردن فضای کسب و کار به ویژه در گسترش فرهنگ مشتری مداری ارائه می دهد.

از جمله مزایای سرویس شایا می توان به مرکز تماس هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی، نرم افزار کاربردی دستیار هوشمند و بستر چت پیشرفته، ارزیابی مستمر کیفیت خدمات پشتیبانی، فضای آموزش حضوری و بستر آموزش آنلاین، تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته اشاره کرد. ، گزارش گیری و ارائه داشبوردهای آنلاین هوشمند مدیریت و… مشخص شده است. این سرویس برای برون سپاری خدمات مراکز ارتباطی طراحی و پیاده سازی شده است.

برگزاری سمینارهای تخصصی الکام تالک و ایرانسل

امروز چهارشنبه 16 تیرماه در چهارمین روز از نمایشگاه الکامپ 1402، آکادمی ایرانسل سمینارهای رایگان «تبلیغات در دنیای دیجیتال و معرفی محصول» و «بررسی اجمالی بازار بلاک چین و NFT»، «هوش مصنوعی» و «توسعه» را برگزار می کند. از محصولات در غرفه ایرانسل در سالن 38 نمایشگاهی برگزار کردند.

اولین سمینار امروز با موضوع تبلیغات در دنیای دیجیتال بود و در مورد تاثیرات دیجیتال و فرصت ها و تهدیدهای معرفی محصول آن بحث می شد.

سمینار دیگری به موضوع هوش مصنوعی اختصاص داشت، بنابراین شرکت کنندگان در این سمینار با مفهوم هوش مصنوعی و کاربردهای آن، نحوه استفاده از داده های خرد و کلان برای دستیابی به استراتژی های داده محور به ویژه در تجارت و غیره آشنا می شوند. .

امروز دو سمینار ایرانسل به موضوع بررسی اجمالی بازار بلاک چین و NFT و توسعه محصول اختصاص داشت.

اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال در ایران در بخش ویژه هر روز و در چهار جلسه سمینارهایی با محوریت هوش مصنوعی، بلاک چین، تحول دیجیتال سازمان ها و صنایع، مسیر یادگیری برنامه نویسی، فناوری مالی، مدیریت منابع انسانی، توسعه محصولات ، تبلیغات در دنیای دیجیتال و غیره او باعث می شود. این اپراتور همچنین حامی رویداد Elcom Talks است که در روزهای برگزاری نمایشگاه الکام 1402 برگزار می‌شود تا آخرین تحولات، روندها و چالش‌های اکوسیستم نوآوری ایران را در قالب پنل‌ها و سخنرانی‌ها بررسی کند.

ایرانسل، اولین اپراتور ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت های 5G در ایران، با رویکرد جامع «تحول دیجیتال» در سالن اصلی 38 و سالن های 8 و 9 بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی آلکامپ حضور یافت. برنامه

این اپراتور جدیدترین محصولات، خدمات و دستاوردهای خود را در زمینه های مختلف فناوری ارتباطات، هوش مصنوعی، نوآوری و تحول دیجیتال به بازیکنان و علاقه مندان ارائه می کند.

غرفه ایرانسل در نمایشگاه الکامپ که آخرین روز آن فردا 17 تیرماه است، تحت پوشش نسل پنجم شبکه تلفن همراه 5G است و بازدیدکنندگان می توانند موارد مختلف استفاده از 5G را با ایرانسل تجربه کنند.