تصاویر لو رفته از نسل بعدی ساعت های هوشمند سامسونگ نشان می دهد که غول فناوری کره جنوبی احتمالا بار دیگر حاشیه های چرخشی را به این محصولات اضافه خواهد کرد.

تصاویر گلکسی واچ 6 و واچ 6 کلاسیک در سایت فناوری آلمانی WineFutures منتشر شد که سابقه خوبی در افشای اطلاعات محصولات اعلام نشده دارد. به غیر از بازگشت قاب چرخان، هیچ نکته هیجان انگیز دیگری در تصاویر نسل بعدی ساعت های هوشمند سامسونگ دیده نمی شود. زیرا مدل استاندارد گلکسی واچ 6 بسیار شبیه به گلکسی واچ 5 است. گلکسی واچ 6 کلاسیک نیز از همان طراحی گلکسی واچ 4 کلاسیک بهره می برد.

به گفته The Verge، گلکسی واچ 6 استاندارد در دو نسخه 40 و 44 میلی‌متری عرضه خواهد شد و مدل بزرگ‌تر به نمایشگر یاقوت کبود برای دوام بیشتر مجهز شده است. برخی شایعات به بازگشت صفحه نمایش خمیده در گلکسی واچ 6 اشاره می کنند، اما تصاویر جدید خلاف این را نشان می دهد. مدل کلاسیک گلکسی واچ 6 نیز در دو نسخه 43 و 47 میلی متری عرضه خواهد شد. در مقایسه، گلکسی واچ 5 پرو سال گذشته در ضخامت 45 میلی متری موجود بود. افزایش اندازه ساعت های هوشمند می تواند نشان دهنده استفاده از باتری بزرگتر و در نتیجه شارژ بیشتر باشد.