Fairphone یکی از برندهایی است که محصولات تخصصی از جمله گوشی های هوشمند تولید می کند. برندی که در حال توسعه محصول جدیدی است که به زودی با نام FireFone 5 رونمایی می شود. به نظر می رسد اسمارت فون مذکور را بتوان بر اساس موفقیت های نسل قبل یعنی. Fairphone 4.

با رندرهای رسمی منتشر شده توسط Android Authority، طراحی FireFone آینده قابل مشاهده است. این دستگاه وعده می دهد که در دنیای گوشی های هوشمند تغییر دهنده بازی باشد، در حالی که طراحی ماژولار و قطعات قابل تعویض توسط کاربر را حفظ می کند که این برند به آن معروف است.

یکی از ویژگی های قابل توجه Fairphone 5 پایداری آن خواهد بود. Fairphone با پشتیبانی از باتری قابل تعویض توسط کاربر، به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی باتری را تعویض کرده و عمر دستگاه را افزایش دهند. علاوه بر این، گنجاندن اسلات‌های MicroSD و سیم‌کارت باعث افزایش فضای ذخیره‌سازی و امکان تعویض سیم‌کارت‌ها بدون دردسر می‌شود. Fairphone همچنین قصد دارد قطعات جایگزینی برای سایر قطعات مانند پورت USB Type-C ماژولار، کاهش ضایعات الکترونیکی و افزایش طول عمر ارائه دهد.

Fairphone 5 جزیره دوربین مثلثی نمادین را در مقایسه با مدل قبلی با تغییرات کمی در ظاهر حفظ کرده است. صفحه نمایش به جای طراحی ناچ، دارای یک سوراخ دوربین در وسط است و ظاهری جذاب با حاشیه نمایشگر باریک دارد. رندرهای فاش شده همچنین حاکی از آن است که Fairphone 5 دارای حاشیه های نمایشگر باریک و طراحی شیک خواهد بود.

اگرچه جزئیات فنی، تاریخ عرضه و اطلاعات قیمت مشخص نشده است، اما انتظار داریم در ماه های آینده رونمایی شود.

منبع

به این پست امتیاز دهید