مجموعه ویژگی‌های مانیتور MSI با افزودن پشتیبانی از استانداردهای G-SYNC انویدیا و FreeSync Premium AMD کامل‌تر است و گیمرها می‌توانند به VRR یا فناوری نرخ نوسازی متغیر، حتی نسل 9 خود مانند پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس تکیه کنند. / س. مانیتور خود را وصل کنید خوشبختانه استفاده از نسبت تصویر 16:9 مجدداً به عنوان یک نقطه مثبت دیده می شود و هنگام اتصال کنسول تصویر کشیده نمی شود.

ویژگی‌های بازی مانیتور MSI به همین جا ختم نمی‌شود و MAG32 با ویژگی‌های مفیدی مانند دید در شب، نرخ تازه‌سازی نمایشگر و زمان پاسخگویی و همچنین پروفایل‌های اختصاصی برای سبک‌های مختلف بازی، تا دندان برای میدان جنگ مسلح شده است.

تایوانی ها حتی قابلیت Smart Crosshair را نیز در نرم افزار مانیتور گنجانده اند تا بتوانید یک اشاره گر پیشرفته در بازی های تیراندازی داشته باشید.

مانیتورهای کمی در بازار وجود دارند که بتوانند نیاز دو گروه کاملا متفاوت را برآورده کنند و مانیتور MAG32 MSI را باید یکی از این مدل ها دانست. دستگاه بزرگ؛ اما کاملا کاربردی و ارزشمند است که به راحتی می تواند علاوه بر گیمرها برای طراحان نیز گزینه مناسبی باشد.

ویژگی های مثبت مانیتور در طول بررسی ذکر شد. اما به عنوان خلاصه ای از مهم ترین ویژگی های این مانیتور باید به نرخ رفرش 170 هرتز، پنل IPS LCD Quantum Dot با قابلیت نمایش طیف گسترده ای از رنگ ها با غلظت مناسب، پشتیبانی از استانداردهای محبوب مانند G- اشاره کرد. SYNC و FreeSync و در نهایت ویژگی های نرم افزاری جذابی مانند KVM.