هفته گذشته، اندروید 14 بتا بالاخره توانست در آزمایشات به ثبات مورد نیاز برای استفاده از گوشی هوشمند دست یابد. این یک پیشرفت بزرگ در توسعه اندروید 14 است و به این معنی است که توسعه این نسخه از سیستم عامل اندروید تقریباً به پایان رسیده است. با تکمیل فرآیند توسعه اندروید 14 بتا، سامسونگ اکنون می تواند نسخه جدیدی از رابط کاربری One Ui خود را مطابق با این نسخه از اندروید توسعه دهد.

طبق گزارشی از وب سایت SamMobile، نسخه بتای One Ui 6.0 احتمالا در هفته سوم جولای برای خانواده گلکسی S23 منتشر خواهد شد. نسخه جدید این رابط کاربری قرار است به زودی برای تمامی گوشی های سازگار سامسونگ عرضه شود. البته سامسونگ جدول زمانی دقیقی را در این زمینه اعلام نکرده است.

بر اساس گزارش Android Authority، سامسونگ از ماه گذشته با به روز رسانی نرم افزار خود برای پشتیبانی از این رابط کاربری، مقدمات عرضه رابط کاربری One Ui 6.0 را آغاز کرده است.

در ماه دسامبر، سامسونگ اعلام کرد که One UI 5.0 را در اسرع وقت منتشر خواهد کرد و بر سرعت بخشیدن به روند انتشار نسخه های جدیدتر در آینده تمرکز خواهد کرد. بنابراین انتظار می رود در آینده نزدیک آپدیت اندروید 14 و One Ui 6.0 منتشر شود.