بوکس بدون بند انگشت نوعی مبارزه است که در آن بوکسورها دستکش نمی‌پوشند. در مبارزه با بند انگشتان برهنه بین تام استوکس از انگلیس و ویل چوپ از ایالات متحده در O2 Indigo لندن، استوکس تنها با یک مشت پیروز شد و حریف خود را ناک اوت کرد.

در گوشه رینگ ویل چوپ بازیکن تیم آمریکا که اصالتا مالزیایی است سعی کرد بوکسور انگلیسی را پایین نگه دارد و ضربه محکمی به پشت سر او زد. اما استوکس 28 ساله که برای اولین بار در 14 مسابقه حرفه ای بدون دستکش می جنگید، هنگام جدا شدن آنها با مشت به صورت چوپ کوبید. چوپ روی زمین افتاد و تا پایان شمارش از جایش بلند نشد. استوکس با این نتیجه توانست در 32 ثانیه با اولین و تنها ضربه خود از این مبارزه پیروز شود.

استوکس در حالی که هوادارانش در بیرمنگام او را در ردیف جلو در O2 Indigo تشویق می کردند، گفت: “خیلی خوشحالم، به اینجا آمدم تا او را شکست دهم و این کار را انجام دادم.” با تشکر از همه کسانی که آمدند و بلیط خریدند. این رویداد برای من بسیار ارزشمند است.”

تام استوکس اهل وست برومویچ است و متولد 13 دسامبر 1994 است. قبل از این پیروزی مقابل ویل چوپ، او دو بار برای عنوان قهرمانی میدلندز مبارزه کرده بود اما این عنوان را کسب نکرده بود.

ویل چوپ یک بوکسور و رزمی کار مالزیایی-آمریکایی است. او متولد 17 شهریور 1369 است و در کشورهای مختلفی مانند فیلیپین، تایلند و مالزی تمرین کرده است. Chop با نام مستعار خود “قاتل” شناخته می شود.

مسابقه بین المللی “روزنامه پلیس” (جام بین المللی روزنامه پلیس)، رقابتی جدید بین بوکسورهای کشورهای مختلف است که بدون دستکش می جنگند. این اولین دوره این مسابقات است که در ژوئن 2023 در لندن برگزار می شود.