به نظر می رسد بر اساس تصاویر به دست آمده از منابع آگاه مرتبط با قاب آیفون 15 پرو، دکمه های پاور و ولوم صدا در این گوشی هوشمند کمی کمتر از مدل های آیفون 14 پرو خواهد بود.

علاوه بر این، این تصاویر نشان می دهد که درگاه USB-C آیفون 15 پرو که جایگزین پورت لایتنینگ در مدل های فعلی می شود، ظاهراً کمی بزرگتر از مدل های آیفون 14 پرو است.

مهمتر از همه، کیس های جدید دارای یک دکمه جدید بی صدا هستند که ظاهراً قرار است جایگزین سوئیچ قبلی بی صدا بالای دکمه های صدا شود. این دکمه بدیهی است که به فضای کمتری به عنوان سوئیچ نیاز دارد و بریدگی کوچکتری دارد.

تغییرات احتمالی در طراحی آیفون 15 پرو

کاربری با نام کاربری Majin Bu ویدیویی را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد آیفون 15 پرو ظاهراً به لنز دوربین بزرگ‌تر و میکروفون بزرگ‌تر مجهز می‌شود. در ویدئو همچنین مشاهده می شود که بریدگی دکمه تنظیم صدا نیز به صورت یکپارچه در این قاب که تصاویر آن فاش شده است طراحی شده است.

آیفون 15 پرو احتمالا با شاسی تیتانیومی، لبه‌های جلو و عقب کمی خمیده، حاشیه‌های نازک‌تر و ماژول دوربین ضخیم‌تر عرضه خواهد شد. علاوه بر این به نظر می رسد آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس به همراه آیفون 15 و آیفون 15 پلاس در فصل پاییز معرفی و در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهند گرفت.

تصاویری که اخیرا به اشتراک گذاشته شده تغییرات بسیار کوچک و جزئی را در آیفون 15 پرو نشان می دهد، اما این تصاویر و ویدئوها می توانند تصویری کامل از طراحی احتمالی این گوشی هوشمند ارائه دهند.

باید دید اپل چه تغییراتی در طراحی و با چه مشخصاتی گوشی موبایل جدید خود را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.