گروه نرم افزار حسابداری هلو اکنون به یک گروه فناوری اطلاعات تبدیل شده است و خدمات بسیار گسترده تری را در سطوح مختلف به 150 اتحادیه ارائه می دهد. هلو اکنون با بیش از یک میلیون مشترک 53 درصد از بازار نرم افزارهای حسابداری و مالی در ایران را در اختیار دارد.

Hello وارد عرصه های جدیدی از تکنولوژی شده است که از جمله آن می توان به تامین سخت افزار اشاره کرد که با نام “Hello Box” شامل وسایل مورد نیاز فروشگاه ها می شود. Hello همچنین بسته های نرم افزاری مختلفی را منتشر کرده است که هم اکنون برای فروشگاه های کوچک، متوسط ​​و بزرگ و سازمان های بسیار بزرگ مانند رستوران های زنجیره ای فعال در سراسر کشور قابل استفاده است.

گزارش دیجیاتو از غرفه گروه فناوری اطلاعات هلو در الکامپ:

گروه فناوری اطلاعات هیلو اکنون API خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا هرکس بتواند محصول مورد نظر خود را ایجاد کند. این ویژگی باعث شد تمامی واحدهای فروش نرم افزارهای مختلفی داشته باشند تا محصولات خود را بر اساس نیاز خود به فروش برسانند و کسب و کار خود را بهتر مدیریت کنند.

غرفه هلو در نمایشگاه الکامپ غرفه ای کاملا متفاوت با غرفه های دیگر است و کارکنان این سازمان با شبیه سازی بسیاری از فروشگاه های تجاری سعی کردند با استفاده از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری هلو از صفر تا صد پله خرید از این واحدهای تجاری را به بازدیدکنندگان نشان دهند. این موضوع این فرصت را به ما داد تا ماهیت خدمات سلام را لمس کرده و تجربه جالبی از فرآیند خرید را مشاهده کنیم.

در این گزارش تصویری با حمیدرضا صدیقیان راد، مدیرعامل گروه فناوری اطلاعات هلو و شاهین حسین پور، معاون بازاریابی گروه فناوری اطلاعات هلو درباره اهداف این شرکت و روند همکاری آنها با سایر اتحادیه ها گفت وگویی انجام داده ایم. مدیرعامل هلو همچنین در مورد تغییرات استراتژیک هلو و اینکه چرا این شرکت به یک گروه فناوری اطلاعات تبدیل شده است صحبت می کند.

علاقه مندان می توانند برای بازدید از غرفه گروه فناوری اطلاعات هلو به سالن 8 و 9 نمایشگاه بین المللی تهران مراجعه کنند.

By ادمین سایت

عاشق دنیای تکنولوژی و ای تی هستم. و اینجا می تونید جدیدترین مطالب را هر روز قبل از همه مشاهده کنید و مطلع بشید.