شیائومی برای کسانی که مدل استاندارد SU7 را پیش خرید کرده اند، گزینه ای ویژه برای تغییر مدل یا آپشن ها در نظر گرفته است.

راه اندازی طرح جدید شیائومی در حالی انجام می شود که به نظر می رسد پیش خرید SU7 بسیار بیشتر از حد انتظار طول بکشد و باعث آسیب خط تولید شود.

در 19 آوریل (31 آوریل)، خریداران 24 ساعت فرصت خواهند داشت تا از طریق اپلیکیشن Xiaomi Car تغییراتی در خودروی پیش‌خرید شده خود ایجاد کنند. این تغییرات شامل مواردی مانند گزینه های سفارشی سازی و انتخاب نوع دیگری از SU7 می شود. در صورت موفقیت آمیز بودن اصلاحات، برنامه های تولید خودرو بازنگری شده و زمان تخمینی تحویل مجدداً محاسبه خواهد شد.

هدف شیائومی رفع نگرانی‌ها در مورد گلوگاه‌های تولید است. شیائومی می گوید کارخانه خودروسازی آن با ظرفیت کامل کار می کند و با زنجیره تامین کار می کند تا اطمینان حاصل شود که سفارشات در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده می شوند.

محبوبیت SU7 غیرقابل انکار است. لی جونموسس شیائومی در مراسم تحویل سری اول این خودرو اعلام کرد که تنها چند روز پس از شروع فروش، تعداد پیش خریدها به بیش از 100 هزار دستگاه رسید. سفارشات تایید شده به بیش از 40000 واحد می رسد.

گزارش ها حاکی از آن است که شیائومی از تامین کنندگان خواسته است تا تولید خود را به 10000 خودرو در ماه افزایش دهند.

بر اساس برنامه تولید اولیه، ظرفیت تولید SU7 باید در آوریل 2024 به چهار تا پنج هزار دستگاه در ماه برسد، اما به دلیل فروش فراتر از انتظار، زمان تحویل خودرو به مشتریان بسیار بیشتر خواهد بود.