تپسی در خرداد ماه امسال 80 میلیارد و 807 میلیون تومان درآمد شناسایی کرد تا رکورد درآمد ماهانه این شرکت را بشکند. رکورد درآمد قبلی تپسی به اسفند 1401 برمی گردد که بیش از 79 میلیارد تومان بوده است.

گزارش ماهانه عملیات شرکت تپسی برای دوره یک ماهه منتهی به 31 خرداد 1402 در کدال منتشر شد. این شرکت در یک ماه اخیر بیش از 80 میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده که بیشتر آن از محل پورسانت های دریافتی از سفرا است.

تجارت اصلی تپسی سفارش آنلاین تاکسی است که در آن این شرکت 15 درصد در هر سفر و تا 19 درصد در برخی شهرها از رانندگان خود دریافت می کند. در این راستا این شرکت در خردادماه 77 میلیارد تومان از کارمزد دریافتی از سفرای خود و 480 میلیون تومان از طریق بازده کارمزد کسب درآمد کرد.

تپسی نیز نزدیک است سه میلیارد تومان 146 میلیون تومان از سوء سابقه سفرا، 192 میلیون تومان از راه اندازی مجدد، 8 میلیون تومان از جریمه سفیران متخلف و 459 میلیون تومان از سایر حوزه ها درآمد کسب کرده است.

درآمد 203 میلیارد تومانی در بهار 1402

در آخرین گزارش مالی تپسی به میزان درآمد شناسایی شده این شرکت از ابتدای سال تاکنون اشاره شده است. این رقم بیش از 203 میلیارد تومان است که 193.7 میلیارد تومان آن از محل کمیسیون دریافتی سفرا است.

لازم به ذکر است تپسی در ماه های اخیر ضمن افزایش تعداد شهرهای خود خدمات جدیدی را نیز به پلتفرم خود اضافه کرده است.

«تپسی لاین» سرویس سواری مشترک تپسی برای کاربران تهرانی است که اواخر اسفند ماه مجددا فعال شد. «تپسی پک» نیز جدیدترین سرویس تپسی است که در زمینه ارسال مرسوله فعالیت می کند. معاون فنی و محصول تپسی کاهش 30 درصدی هزینه های حمل و نقل و رفع دغدغه کسب و کارها برای رشد و رشد کاربران خود را از مزایای این سرویس می داند.

به گفته «محمد مهدی صادق» میزان چسبندگی این سرویس بالاست و امیدوارند پذیرش تپسی پک رشد تصاعدی داشته باشد.