جزئیات فاش شده فقط به هزینه های ساخت بازی های بزرگ محدود نمی شود. سونی در پرونده های قضایی اعلام کرد که یک میلیون گیمر پلی استیشن هیچ بازی دیگری جز Call of Duty بازی نمی کنند.

در سال 2021، بیش از 14 میلیون کاربر 30 درصد یا بیشتر از زمان خود را صرف بازی Call of Duty کردند. بیش از 6 میلیون کاربر بیش از 70 درصد از زمان خود را در Call of Duty سپری می کنند. در آن سال، تقریباً یک میلیون کاربر 100٪ از زمان خود را در تجربه Call of Duty صرف کردند.

سونی مدارک مورد بحث را در اختیار دادگاه قرار داد تا نشان دهد که اگر Call of Duty انحصاری ایکس باکس باشد، درآمد پلی استیشن به شدت کاهش می یابد. سونی بارها به رگولاتورها گفته است که نگران است مایکروسافت Call of Duty را انحصاری ایکس باکس کند یا نسخه پلی استیشن را نابود کند.

طبق سند سونی، سری Call of Duty در سال 2021 تنها در بازار ایالات متحده 800 میلیون دلار درآمد برای پلی استیشن به ارمغان آورد. در بخشی از این سند همچنین آمده است که درآمد جهانی به 1.5 میلیارد دلار می رسد. البته این قسمت از سند کاملاً خوانا نیست. وقتی لوازم جانبی و خدمات اشتراک و موارد دیگر را به معادله اضافه کنید، درآمد سالانه به 15.9 میلیارد دلار می رسد.