ایرانسل فرصت شرکت در قرعه کشی 10 جایزه 100 میلیون تومانی را فراهم کرده است. مشترکان ایرانسل می توانند با بازکردن اپلیکیشن فوق العاده «مرد ایرانسل» شانس برنده شدن ۱۰۰ میلیون تومان جایزه را پیدا کنند. این جایزه برای تمامی مشترکین ایرانسلمن و کسانی که قبلاً این اپلیکیشن را نداشته‌اند در دسترس است و تنها شرط شانس برنده شدن آن نصب و باز کردن ابر اپلیکیشن ایرانسلمن است.

«مرد ایرانسل» یک ابر اپلیکیشن متعلق به گروه ایرانسل است که کاربران می توانند از آن برای دسترسی به خدمات مختلف، مسابقات و حتی تلویزیون اینترنتی استفاده کنند. نسل جدید برنامه فوق العاده من ایرانسل نسخه ای از این ابر برنامه را ارائه می دهد که کاملاً بازطراحی شده و رابط کاربری بهتر و ساده تری را برای مشترکین ایرانسل ایجاد کرده است. نسخه جدید ایرانسل من خدمات گسترده تری ارائه می دهد و باعث بی نیازی مشترکان این اپراتور به نصب ده ها اپلیکیشن دیگر شده است.

کمپین جدیدی که ایرانسل برای این ابر اپلیکیشن با ده ها میلیون کاربر راه اندازی کرده، کمپینی است که 10 نفر از مشترکین ایرانسل من 100 میلیون تومان جایزه نقدی دریافت خواهند کرد. همانطور که گفته شد شرط دریافت این پاداش، ورود به اپلیکیشن ایرانسل من خواهد بود.

قرعه کشی جایزه 100 میلیون تومانی ایرانسل برای کاربرانی است که در آخرین روزهای خرداد 1402 وارد صفحه اول اپلیکیشن من ایرانسل می شوند و تمامی کاربران ایرانسل با هر شماره ایرانسلی که دارند می توانند در این مسابقه شرکت کنند. کاربران فعلی این برنامه فوق العاده با باز کردن صفحه اول این برنامه به طور خودکار وارد این قرعه کشی می شوند. کاربران جدید ایرانسل من نیز می توانند با دانلود و نصب نسخه اندروید از این لینک و یا با باز کردن نسخه آی او اس وب اپلیکیشن از این لینک، شانس دریافت ۱۰۰ میلیون تومان را داشته باشند. لازم به ذکر است کاربران تنها با بازکردن صفحه اول اپلیکیشن وارد چرخه دریافت 100 میلیون تومان وجه نقد از ایرانسل می شوند.

طبق اعلام ایرانسل، کاربران می توانند با هر شماره ایرانسلی که دارند وارد صفحه اصلی ایرانسل من شوند و شانس برنده شدن خود را افزایش دهند. البته ایرانسل تاکید کرد که دارنده هر کد ملی تنها یک بار می تواند برنده یکی از 10 جایزه 100 میلیون تومانی شود.