جک دورسیمدیر عامل سابق توییتر چندان به آینده مردم خوشبین نیست. او در آخرین مصاحبه خود با کانال یوتیوب Breaking Points ابراز نگرانی کرد که همه انسان ها به افراد چاق تبدیل شوند مانند شخصیت های انسانی WALL-E که روی صندلی حرکت می کنند.

دورسی او می گوید: «تبدیل شدن به افراد چاق مانند WALL-E آینده ای است که به سمت آن حرکت می کنیم. همه ما با صندلی های شناور حرکت می کنیم و حتی غذای خود را با نی می خوریم و 24 ساعت شبانه روز با دنیای مجازی سرگرم می شویم.

دورسی نظرات خود را در مورد واقعیت مجازی پس از سوال در مورد هدست ویژن پرو اپل بیان کرد. این محصول مشابه عینک اسکی است و سال آینده با قیمت گزاف 3500 دلار روانه بازار خواهد شد.

دورسی او می گوید: «شما می بینید که کل دنیا به سمت واقعیت مجازی حرکت می کند.

نظرات دورسی این جالب است زیرا اپل اخیراً هدست واقعیت ترکیبی Vision Pro را معرفی کرده است. اپل در ویدیوهای بازاریابی محصول جدید خود، افرادی را با هدفون روی سر نشان می دهد که اغلب تنها نشسته اند و این نوع محتوا با تبلیغات رقبای اپل که سعی می کنند محصولات خود را به عنوان ابزار اجتماعی نشان دهند، متفاوت است.

آینده نگری می نویسد، مارک زاکربرگ مدیرعامل متا که سرمایه گذاری زیادی روی ایده های واقعیت مجازی می کند، چند روز پس از رونمایی از ویژن پرو، اپل را هدف گرفت و طی جلسه ای به کارمندان شرکتش گفت: “ویژن پرو چشم اندازی از آینده است که نمی توان آن را نادیده گرفت. من هستم. علاقه مند. “

اپل همچنین هنگام معرفی Vision Pro به طور خاص روی بازی تمرکز نکرد. دورسی وی در این خصوص گفت: به نظر من اپل قصد دارد ویژن پرو محصولی عالی برای بازی باشد و تکامل رابط کاربری این هدست نیز کاملا مشهود است.

از دیگری، دورسی او اعتراف کرد که واقعاً نگران این بود که چگونه واقعیت مجازی می تواند مردم را بیشتر از هم دور کند.

مدیر عامل سابق توییتر درباره نحوه تغییر همه مکانیسم های جهان به داستان های علمی تخیلی مانند تصادف برف نیل استیونسون یا افکت Ready Player One ارنست کلاین برجسته شده است زیرا این داستان ها در واقع نقشه راه را نشان می دهند.

By ادمین سایت

عاشق دنیای تکنولوژی و ای تی هستم. و اینجا می تونید جدیدترین مطالب را هر روز قبل از همه مشاهده کنید و مطلع بشید.