بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ از 13 تا 19 تیرماه با حضور فعالان حوزه فناوری برگزار می شود و شرکت خدمات ارتباطی رایتل با شعار تحقق زندگی هوشمند در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور در الکامپ 2023 با محوریت «خدمات سازمانی مبتنی بر هوشمندی» برای ارائه خدمات و رویکردهای هوشمند با تکیه بر توان و دانش داخلی و ظرفیت سازی اقتصادی آماده خدمت رسانی به بازدیدکنندگان است.

رایتل در این نمایشگاه با حضور کارشناسان و متخصصان، آماده ارائه آخرین خدمات، دستاوردها و محصولات برای حمایت و ایجاد ظرفیت های نوآورانه بر اساس دانش ایرانی است. علاوه بر این، بازدیدکنندگان می توانند با مراجعه به سالن های رایتل از طرح های متنوع و بسته های تخفیف ویژه بهره مند شوند.

رایتل با کمک به سازمان ها و شرکت ها در سراسر صنایع و ایجاد ارزش واقعی در اقتصاد دیجیتال، بازیگری تاثیرگذار در تحول دیجیتال برای توسعه کشور است. در این راستا با فعالیت در زمینه‌های سامانه هوشمند پردازش پلاک، مدیریت هوشمند ناوگان حمل‌ونقل و هوشمندسازی، تلاش می‌کند تا نقش‌آفرینی در حوزه خدمات سازمانی مبتنی بر اطلاعات باشد.

علاقه مندان به بازدید از این نمایشگاه و اطلاع از محصولات و خدمات جدید رایتل می توانند از ساعت 8 صبح تا 16 به سالن های 27، 9 تا 8 و فضای باز جنوب سالن های 38 و 7 در نمایشگاه بین المللی تهران مراجعه کنند. ساعت کاری از 4 تا 7 ژوئیه