بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ از 13 تا 19 تیرماه با حضور فعالان حوزه فناوری برگزار می شود و شرکت خدمات ارتباطی رایتل با شعار تحقق زندگی هوشمند در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور در الکامپ 2023 با محوریت «خدمات سازمانی مبتنی بر هوشمندی» برای ارائه خدمات و رویکردهای هوشمند با تکیه بر توان و دانش داخلی و ظرفیت سازی اقتصادی آماده خدمت رسانی به بازدیدکنندگان است.

غرفه رایتل در سالن 27 این نمایشگاه با حضور کارشناسان و متخصصان، آماده ارائه آخرین خدمات، دستاوردها و محصولات برای حمایت و ظرفیت سازی نوآورانه بر اساس دانش ایرانی است.

رایتل با کمک به سازمان ها و شرکت ها در سراسر صنایع و ایجاد ارزش واقعی در اقتصاد دیجیتال، بازیگری تاثیرگذار در تحول دیجیتال برای توسعه کشور است. در این راستا با فعالیت در زمینه‌های سامانه هوشمند پردازش پلاک، مدیریت هوشمند ناوگان حمل‌ونقل و ساختمان هوشمند از جمله مدیریت هوشمند آب، انرژی و کشاورزی، تلاش می‌کند تا نقش‌آفرینی در حوزه خدمات سازمانی مبتنی بر هوشمندی باشد. .

علاوه بر این، بازدیدکنندگان می توانند با مراجعه به سالن های رایتل از طرح های متنوع و بسته های تخفیف ویژه بهره مند شوند.

علاقه مندان به بازدید از این نمایشگاه و اطلاع از محصولات و خدمات جدید رایتل می توانند از ساعت 8 الی 16 به نمایشگاه بین المللی 27، 9 تا 8 تهران و فضای باز جنوب سالن 38 و 7 مراجعه کنند. تا هفتم تیرماه