سری P هوآوی پس از سفری 12 ساله با کاربران خداحافظی کرد و مدل P60 آخرین نسخه آن بود. اکنون با معرفی سری Huawei Pura که مخفف خلوص و زیبایی است، عصر جدیدی آغاز می شود.

به گفته Gizmochina، انتقال به Pura نقطه عطف مهمی برای هواوی است. این خط تولید جدید نشان دهنده تعهد این برند به حفظ ظرافت و نوآوری مداوم است. کاربران سایبری نظرات متفاوتی در مورد تلفظ Pura دارند، اما ترجمه آن ساده است: زیبا.

سری Huawei Pura احتمالاً موقعیت خوبی را برای برند هواوی ایجاد می کند و مشتریان را ترغیب می کند تا با قاطعیت به دنبال علایق خود در زمینه انتخاب تلفن باشند. سری Pura با تمرکز بر طراحی زیبایی‌شناسانه، قابلیت‌های تصویربرداری بی‌نظیر و استایل اصلی، زیبایی و نوآوری را در گوشی‌های هوشمند بازتعریف می‌کند.

به احتمال زیاد در آینده ای نزدیک هواوی با انتشار تیزرهای تصویری و تصویری گوشی های این سری را معرفی خواهد کرد.

سری گوشی های هواوی Pura

طبق پست منتشر شده در شبکه اجتماعی Weibo توسط Digital Chat Station، سری Pura شامل چندین دستگاه مانند Pura 70 Pro، Pura 70 Pro Plus، Pura 70 Ultra خواهد بود. نسخه Ultra جایگزین نسخه Art خواهد شد و احتمالاً همان پیکربندی مدل Pro Plus را خواهد داشت. اگرچه طراحی بهتری خواهد داشت. Pro و Pro Plus عمدتاً در زمینه هایی مانند عمر باتری و عکاسی بهتر عمل می کنند.

گفته می‌شود پیش‌سفارش‌های محدودی برای برخی از این دستگاه‌ها در چین آغاز شده است و به علاقه‌مندان این امکان را می‌دهد تا مدل‌های مورد علاقه خود را به‌طور یکپارچه رزرو کنند. باید دید عملکرد گوشی های این سری چگونه است و آیا توانایی رقابت با گوشی های برندهای دیگر را خواهند داشت یا خیر.