اگر شما هم صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید یا به زبان خیلی ساده تر یک وب سایت برای کسب و کارتان دارید حتما متوجه شده اید که مثل سایت های بزرگی همچون دیجی کالا,محمد جانبلاغی و زنبیل برای اینکه در صفحه اول گوگل باشید نیاز به خدمات سئو دارید.

اما سایت های زیادی هستند که شما می توانید از خدمات سئو آن ها استفاده کنید. مثل سایت کد سئو, محمد جانبلاغی,وب رمز.و در بین همه آن ها سئو سایت محمد جانبلاغی را به شما پیشنهاد می دهیم.چون کاملا حرفه ای کار می کنند و رزومه موفقی در زمینه خدمات سئو دارند.

ساختار وبسایت خدمات سئو و سئو سایت محمد جانبلاغی و سئو سایت را حرفه ای شروع کنید.عبارتست از اینکه شما صفحات وبسایت خود را چگونه سازماندهی کنید و نحوه لینک‌های داخلی در صفحات به چه شکل باشد. خدمات سئو و سئو سایت ساختار لینک‌های داخلی تاثیر شگفت‌انگیزی در رتبه‌بندی صفحات سایت شما خواهد داشت. ارزیابی ساختار لینک‌های داخلی و ایجاد لینک‌های داخلی مناسب امری ضروری است و باید با تولید صفحات جدید ادامه یابد. نکات مهم خدمات سئو و سئو سایت در ساخت لینک‌های داخلی به شرح زیر می‌باشد:

ساختار وبسایت خدمات سئو و سئو سایت خود را مشخص کنید: وبسایت خود را همانند یک هرم در نظر بگیرید که در بالای آن صفحه اصلی سایت قرار دارد و سایر صفحات بصورت سلسله مراتبی بسته به اهمیت، در زیر آن قرار خواهند گرفت. ساختار منو‌های سایت شما نیز باید منعکس کننده این هرم باشد.
لینک‌های با معنا ایجاد کنید: خدمات سئو و سئو سایت صفحات و مقالات مربوط به هم لینک ایجاد کنید. با ایجاد لینک‌ از درون متن یک مقاله به مقاله‌ای دیگر، گوگل و کاربران را از ارتباط این مقالات مطلع خواهید ساخت. لینک‌ها می‌تواند درون متن یا در انتهای مقالات قرار گیرد.
توجه به متن لینک یا اَنکِر تِکست (Anchor Text): خدمات سئو و سئو سایت انتخاب درست متن لینک یا انکر تکست مهم است و یکی از سیگنال‌هایی است که گوگل برای مشخص کردن محتوای یک صفحه در نظر می‌گیرد. سعی کنید لینک‌هایی که در صفحات مختلف به یک صفحه اشاره می‌کنند دارای عناوین تکراری نباشند، از عناوین مختلف و مربوط استفاده کنید.
رعایت تناسب بین تعداد لینک‌های داخلی خدمات سئو و سئو سایت یک صفحه و اهمیت صفحه: بهتر است بین تعداد لینک‌های داخلی ورودی به هر صفحه و اهمیت صفحه تناسب برقرار باشد. از ایجاد لینک‌های بی شمار در فوتر یا نوار کناری به یک صفحه به منظور ایجاد لینک داخلی و افزایش رتبه خودداری کنید. پیشنهاد ما ایجاد نهایتا ۵ لینک داخلی در هر صفحه است.
ساختار-لینک‌های-داخلی-در-سئو
ساختار لینک‌های داخلی و ساختار اطلاعاتی سایت در یک سایت رزرو هتل
۶- تحقیق کلمات کلیدی (Keyword Research)

هزینه سئو سایت محمد جانبلاغی

اولین قدم در سئوی سایت این است خدمات سئو و هزینه سئو سایت که بدانید روی چه کلماتی بهینه‌سازی انجام دهید. مخاطبان شما چه کلماتی جستجو می‌کنند؟ باید کلیدواژه‌های مناسب را انتخاب کنید و متناسب با آنها محتوا تولید کرده و بهینه سازی کنید. کلیدواژه مناسب در واقع کلمه‌ای است که مخاطب شما بدنبال آن می‌گردد به این فرایند تحقیق کلمات کلیدی می‌گویند.

تحقیق کلمات کلیدی در سئو

کلیدواژه یا کلمه خدمات سئو و سئو سایت کلیدی، به کلمات یا عباراتی گفته می‌شود که کاربران اینترنت برای بدست آوردن اطلاعات مختلف در موتورهای جستجو وارد می‌کنند. کلمه کلیدی دروازه‌ای است که کاربران را به صفحه نتایج موتورهای جستجو و در نهایت وبسایت شما خواهد کشاند.

کلیدواژه-چیست
کلیدواژه در واقع کلمه‌ای است که کاربر هدف شما در موتور جستجو وارد می‌کند.
تحقیق کلمات کلیدی فرآیند ساده‌ای است، خدمات سئو و سئو سایت اما برای اینکه کار به درستی انجام شود، ۲ شرط مهم وجود دارد:

باید شناخت خوبی از حوزه‌ی کاری خود داشته باشید. شناخت حوزه کاری اهمیت بسیاری در به نتیجه رسیدن فرایند تحقیق کلمات کلیدی دارد. خدمات سئو و سئو سایت لازمه موفقیت فرآیند تحقیق کلمات کلیدی درک کامل از کسب و کار و حوزه کاری است.
باید خدمات سئو و سئو سایت با نحوه کار با ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی آشنایی داشته باشید و یاد بگیرید چگونه بیشترین بهره را از آن‌ها بگیرید.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی

ساده‌ترین راه برای پیدا کردن یک لیست از کلیدواژه‌های مرتبط با کسب و کار شما استفاده از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی است. الگوریتم کار تمام ابزارهای خدمات سئو و سئو سایت جستجوی کلیدواژه مثل هم است. شما یک کلمه کلیدی بنیادی معرفی می‌کنید و ابزار بر اساس آن کلمه، از میان کلمات موجود در پایگاه داده‌شان لیستی از ایده‌های کلیدواژه‌های مرتبط ارائه می‌دهد.

ابزارهای رایگان و غیررایگان متفاوتی برای استخراج کلمات کلیدی وجود دارند و بطور کلی ابزارهای تجاری تحقیق کلمات کلیدی امکانات بیشتری را در اختیار شما قرارخواهند داد و به شما کمک خواهند کرد خدمات سئو و سئو سایت در وقتتان صرفه جویی کنید. ابزارهای رایگان تحقیق کلمات کلیدی عبارتند از:

گوگل ترندز: برای نمایش وضعیف کیفی از جستجو یک خدمات سئو و سئو سایت کلمه کلیدی و امکان مقایسه با سایر کلمات کلیدی
AnswerThePublic: Answerthepublic یک ابزار رایگان برای ارائه کلمات مشابه با کلمه کلیدی وارد شده بر اساس پیشنهادات موتورهای جستجوی گوگل و بینگ است.
Keyword Surfer: یک ابزار دوست داشتنی برای تحقیق کلمات کلیدی است خدمات سئو و سئو سایت که کلیدواژه‌های مشابه را در داخل صفحه نتایج جستجوی گوگل در مرورگر به شما نمایش می‌دهد. تنها کاری که شما باید بکنید نصب افزونه گوگل کروم keyword surfer است.
گوگل سرچ کنسول: استفاده از قسمت Performance این ابزار به منظور کشف کلماتی که سایت شما تعداد نمایش بالایی دارد و رتبه پایین دارد و یا مشاهده خدمات سئو و سئو سایت کلماتی که سایت شما در صفحه دوم نتایج قرار دارد. در نهایت بر اساس اطلاعات بدست آمده می‌توانید به منظور افزایش رتبه محتوی کنونی این صفحات را بهبود بخشید و یا محتوی جدیدی تولید کنید.
ابزارهای تجاری تحقیق کلمات کلیدی بسیاری خدمات سئو و سئو سایت در بازار وجود دارند نظیر: SEMrush ,Janbalaghi,Ahref ,KWfinder که هرکدام معایب و مزایای خود را دارند. در این مقاله ما تنها به معرفی و استفاده از ابزار KWfinder خواهیم پرداخت.

کار با KWfinder
شما با وارد کردن یکی از کلمات اصلی در ابزار تحقیق خدمات سئو و سئو سایت کلمه کلیدی KWFinder لیستی از کلمات مرتبط را دریافت خواهید کرد. برای مثال اگر شما به دنبال تولید محتوا و یا کسب رتبه برای کلمه «قهوه ساز» هستید باید کلمه قهوه ساز را در این ابزار وارد کنید.

نتایج-ابزار-kwfinderبرای-کلمه-اصلی-مورد-نظر-ما
نتایج ابزار KWfinder برای کلمه کلیدی مورد نظر خدمات سئو و سئو سایت «قهوه ساز»، با بررسی اطلاعات موجود در این ابزار شما درک کاملی نسبت به تعداد جستجو، دشواری این کلمه و وضعیت رقبا پیدا خواهید کرد.
انتخاب کلیدواژه:
برای انتخاب کلیدواژه مناسب باید موارد زیر را به خاطر بسپارید:

تعداد جستجو: اولین و مهمترین عامل برای انتخاب کلیدواژه مناسب خدمات سئو و سئو سایت این است که بدانید تعداد جستجوی کلیدواژه در موتورهای جستجو چقدر است؟ هرچه این تعداد بیشتر باشد، مخاطبان شما بیشتر خواهند بود. نکته مهمی که وجود دارد این است که تعداد نمایش داده شده در ابزار KWFinder میانگین ماهانه است.
دشواری کلیدواژه: دشواری کلیدواژه در واقع بیانگر این است که رسیدن به رتبه مناسب در این کلید واژه چقدر دشوار است. عدد دشواری خدمات سئو و سئو سایت در KWfinder عددی بین صفر تا صد است. هرچه عدد دشواری بزرگتر باشد گرفتن رتبه سخت‌تر.
نیت کاربر از جستجو: فرض کنید شما یک وبسایت فروش لپ تاپ هستید. آیا کسب رتبه بالا برای جستجوی کلمه «خرید خانه» مناسب شماست؟ مسلما خیر. خدمات سئو و سئو سایت پس انتخاب کلیدواژه‌هایی که علی رغم تعداد سرچ بالا، ارتباطی به کسب و کار شما ندارد، تنها منجر به خدمات سئو و سئو سایت هدر رفتن وقت و هزینه‌های سئو سایت شما خواهد شد.

منبع: خدمات سئو و سئو سایت