2. خرید با مجوز رسمی و فاکتور معتبر

شما می توانید با اطمینان کامل خرید خود را در سایت طلا و جواهر بازار انجام دهید. سایت بازار طلا دارای مجوز رسمی فروش طلای مذاب از اتحادیه و همچنین نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت حراست می باشد. پس از خرید طلا نیز می توانید فاکتور رسمی خود را دریافت کنید.

3. ذخیره سازی طلا در سایت بازار طلا

سرمایه طلای شما در بازار طلا محفوظ است. توجه داشته باشید که برای مقادیر بالای 40 گرم می توانید طلای مذاب را با کد کلاله از سایت بازار طلا تهیه کنید. همچنین می توانید طلاهای خریداری شده خود را نزد ما ذخیره کنید تا معاملات خرید و فروش خود را به راحتی انجام دهید.

مزیت خرید طلای مذاب نسبت به خرید طلای نو و دست دوم

همانطور که می دانید هنگام خرید طلای جدید باید درصدی به عنوان حقوق و درصدی به عنوان سود به فروشنده پرداخت کنید. 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده نیز بر سود و دستمزد محاسبه می شود. هنگام خرید طلای دست دوم درصدی به عنوان حقوق پرداخت نمی کنید اما در این صورت سود و مالیات فروشنده نیز محاسبه می شود. اما هنگام خرید طلای مذاب، تنها مبلغ کمی را به عنوان سود به فروشنده پرداخت می کنید و هیچ درصدی از دستمزد و مالیات بر ارزش افزوده نمی پردازید.

حالا بیایید در مورد اینکه چرا بهترین راه برای پس انداز در ایران خرید طلاست؟

مزایای صرفه جویی در طلا

1. عدم نیاز به دانش مالی

هر نوع سرمایه گذاری نیازمند دانش و تجربه کافی در این زمینه است. به عنوان مثال، هنگام خرید ملک، باید اطلاعات زیادی در مورد مشخصات و همچنین در مورد منطقه ای که ملک در آن قرار دارد، داشته باشید. اما اگر قصد خرید طلا برای سرمایه گذاری را دارید کافیست به بخش خرید و فروش طلای ذوب شده مراجعه کنید و معاملات طلای خود را در ساعات مشخص شده انجام دهید.

2. خرید و فروش طلا بسیار آسان است

امروزه با وجود نوسانات قیمت و پیچیدگی معاملات، تبدیل دارایی های غیر پولی مانند ملک، خودرو، ارز و سایر اقلام به پول کار بسیار دشواری است که می تواند چندین روز یا حتی ماه ها طول بکشد. اما اگر سرمایه شما طلا است به راحتی می توانید از طریق سایت بازار طلا و بر اساس قیمت روز طلا، سرمایه طلای خود را به پول تبدیل کنید.

3. بر خلاف سایر سرمایه گذاری ها، طلا از بین نمی رود

اگر سرمایه شما ملک، خودرو یا هر چیز دیگری باشد پس از مدتی به دلیل استهلاک ارزش خود را از دست می دهد. این در مورد طلا صدق نمی کند. زیرا طلا ارزش خود را برای همیشه حفظ می کند و ارزش آن می تواند هر روز افزایش یابد. به همین دلیل در اصطلاح رایج به هر چیزی که ارزش و دوام داشته باشد طلا می گویند.

4. انتقال آسان به نسل بعدی

طلا همیشه به عنوان یک هدیه ارزشمند در نظر گرفته شده است. این هدیه گرانبها از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود و هرگز از بین نمی رود و ارزش آن حفظ می شود. اما امروزه با توجه به افزایش قیمت طلا، خرید آن با مشکلات زیادی همراه است. سایت بازار طلا این مشکلات را حل کرد. شما می توانید با کمترین مبلغ سرمایه خود را به طلا تبدیل کنید.

در سایت بازار طلا امکان خرید طلای مذاب از سراسر ایران و حتی دورافتاده ترین روستاها با کمترین مبلغ برای همه مردم فراهم شده است. به عبارت دیگر شرایط خرید طلا برای ساکنان روستاهای کوچک هیچ تفاوتی با ساکنان شهرهای بزرگ و پرجمعیت ندارد.