در حالی که ما مشتاقانه منتظر عرضه Galaxy Z Fold 5 هستیم، گمانه زنی ها در مورد عرضه بعدی این شرکت، Galaxy Z Fold 6 آغاز شده است. یکی از افشاگران، @Tech_Reve، پیشنهاد کرده است که Z Fold 6 ممکن است تغییرات قابل توجهی در طراحی داشته باشد. واضح ترین تغییر در نسبت صفحه نمایش گوشی ممکن است الهام گرفته از Pixel Fold گوگل باشد.

به گفته منبع، Galaxy Z Fold 6 ممکن است حسگر 50 مگاپیکسلی ISOCELL GN3 را از Z Fold 4 و Z Fold 5 آینده حفظ کند که ممکن است برای کسانی که انتظار ارتقاء دوربین را دارند ناامید کننده باشد. اما نکته جالب در تغییرات احتمالی در ابعاد صفحه نمایش گوشی نهفته است.

Galaxy Z Fold 4 در حال حاضر دارای نسبت تصویر 23.1:9 است. این افشاگری نشان می‌دهد که سامسونگ ممکن است نسبت تصویر گسترده‌تری را برای Galaxy Z Fold 6 آزمایش کند، احتمالاً شبیه استراتژی طراحی پیکسل فولد گوگل، که از صفحه‌نمایش عریض‌تری نسبت به مدل‌های قبلی سامسونگ استفاده می‌کند. این تغییر می تواند به معنای تغییر طراحی به سمت نسبت های معمولی باشد که در تلفن های تاشو مانند Honor Magic Vs (21.3:9)، vivo X Fold 2 (21:9) و Pixel Fold Google (17.4:9) دیده می شود.

با این حال، ذکر این نکته ضروری است که اینها گمانه زنی های اولیه هستند و باید با شک و تردید با آنها برخورد کرد. منبع جزئیات خاصی ارائه نکرد و طراحی و استراتژی سامسونگ ممکن است بر اساس چندین عامل از جمله بازخورد کاربران و عملکرد Galaxy Z Fold 5 که هنوز منتشر نشده است، تغییر کند.

گلکسی زد فولد 5 آینده قرار است در کنار گلکسی زد فلیپ 5 در رویداد Unpacked سامسونگ در کره جنوبی ماه آینده رونمایی شود و پذیرش آن می تواند بر طراحی مدل های آینده از جمله Z Fold 6 تاثیر بگذارد. در اخبار دیگر، سامسونگ انتظار می رود تا پایان ماه آینده سری گلکسی واچ 6 خود را معرفی کند و اکنون رندرهای دستگاه های آینده قبل از عرضه به بیرون درز کرده است.

به لطف افشاگر ایوان بلاس (@evleaks) رندرهای رسمی از سری محصولات پوشیدنی جدید گلکسی واچ 6 سامسونگ به بیرون درز کرد. رندرهای گلکسی واچ 6 و واچ 6 کلاسیک لو رفته است. ما می توانیم دو دکمه فیزیکی را در هر دو ساعت هوشمند در سمت راست پیدا کنیم. دکمه هوم در بالا و دکمه برگشت درست زیر آن قرار دارد. دکمه هوم نیز دارای یک برآمدگی قرمز رنگ است تا آن را از دکمه برگشت متمایز کند.

منبع

به این پست امتیاز دهید