بعد از برنامه بتای اندروید 14، وان پلاس دومین آپدیت بتای اندروید 14 را برای جدیدترین گوشی هوشمند خود وان پلاس 11 منتشر کرد. به روز رسانی بتا برای توسعه دهندگان و سایر کاربران منتشر شده است.

شرکت چینی لوازم الکترونیکی مصرفی OnePlus آپدیت بعدی اندروید 14 بتا 2 را برای گوشی هوشمند OnePlus 11 خود منتشر کرده است.هدف اصلی این به روز رسانی ها توسعه دهندگان و سایر کاربران هستند، اما برای کاربرانی که با این به روز رسانی ها آشنایی ندارند، OnePlus به کاربران خود توصیه می کند که فلش نکنند. رام دستگاه های شما

این به روز رسانی همچنین تغییراتی را ایجاد می کند و برخی از مشکلات شناخته شده دستگاه را برطرف می کند. به‌روزرسانی اندروید 14 بتا 2 مشکل چشمک زدن صفحه قرمز را هنگام ایجاد تقویم جدید یا تغییر حالت مالک از حالت مهمان برطرف می‌کند و همچنین در برخی موارد مشکل خرابی WLAN را برطرف می‌کند.

برخی از مشکلات شناخته شده دیگر عبارتند از پاسخ ندادن کلید خانه در صفحه قفل دوربین، روشن نشدن صفحه قفل هنگام دریافت تماس، قطع نشدن سیم‌کارت 2 هنگام دریافت تماس در هر دو سیم‌کارت، اثر انگشت اضافه نشدن پس از پاک کردن و برخی موارد دیگر.

کاربران باید مطمئن شوند که دستگاه حداقل 30 درصد عمر باتری و حداقل 4 گیگابایت حافظه داخلی باقی مانده است. همچنین احتمال شکستگی آن بسیار زیاد است و کاربران باید دستورالعمل ها را به دقت رعایت کرده و قبل از آپدیت آن کاملا مطمئن باشند. لازم به ذکر است که نسخه حامل گوشی هوشمند OnePlus 11 با آپدیت اندروید 14 بتا 2 سازگار نخواهد بود.

در بازارهای اروپا و هند، کاربران گوشی هوشمند OnePlus 11 که مایل به آپدیت دستگاه خود هستند، باید بسته زیپ آپدیت را از سرور مشخص شده دانلود کرده و سپس در حافظه داخلی گوشی ذخیره کنند. Developer Mode را روشن کنید و سپس به About Device بروید و روی Update کلیک کنید. سپس روی دکمه بالا سمت راست ضربه بزنید و “Install Locally” را انتخاب کنید. بسته نصب را انتخاب کنید و سپس آن را استخراج و ارتقا دهید. پس از تکمیل ارتقا، گوشی هوشمند را مجددا راه اندازی کنید و به نسخه بتای دوم اندروید 14 بروید.

در مناطق آمریکای شمالی، کاربران OnePlus 11 نیز باید پس از دانلود بسته، OnePlus APK را نصب کنند. پس از نصب فایل APK، برنامه را باز کنید و سپس روی نماد چرخ دنده در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. بسته نصب را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا نصب تمام شود و سپس “Restart” را انتخاب کنید. پس از تکمیل ارتقا، مجدداً روی reboot کلیک کنید و دستگاه پس از راه اندازی مجدد ارتقاء خواهد یافت.

منبع

به این پست امتیاز دهید