مژگان قاسمی ارمکی، دبیر اجرایی دومین همایش ملی تحول دیجیتال با اعلام این خبر از اهداف برگزاری این رویداد گفت: بهبود و ارتقای عملکرد دیجیتال، ارتقای دانش و مهارت های رهبری دیجیتال، ارائه تجربیات برتر دیجیتال در کسب و کار، اهداف سه گانه دومین رویداد ملی تحول دیجیتال

وی با اشاره به اولین همایش ملی تحول دیجیتال که اسفندماه سال گذشته برگزار شد، تاکید کرد: تلاش کردیم دومین همایش ملی تحول دیجیتال از نظر کمی و کیفی نسبت به دوره اول رشد و توسعه پیدا کند، بنابراین برنامه ریزی می شود. برگزاری کارگاه های جانبی همزمان با کنفرانس و همچنین معرفی جایزه سنجش آمادگی دیجیتال در صنایع تولیدی و خدماتی در دستور کار این دوره قرار دارد.

قاسمی ارمکی به تشریح محورهای این دوره از همایش ملی تحول دیجیتال پرداخت و تصریح کرد: مدیریت اکوسیستم دیجیتال، توسعه قابلیت فرهنگ دیجیتال، توسعه شبکه ارزش آفرینی دیجیتال، ترسیم آینده صنعت در تحول دیجیتال، رهبران و مدیران دیجیتالی نسل آینده. ، رویکردها و مدل‌ها اکوسیستم دیجیتال، شایستگی‌های سرمایه انسانی در دیجیتالی‌سازی، راهکارهای بهبود تجربه دیجیتال ذینفعان کلیدی، مدیریت سرمایه‌گذاری دیجیتال (انسانی، فنی و تجهیزاتی) و نقش تسهیل‌کننده و توسعه‌دهنده در دیجیتالی‌سازی از جمله محورهای این امر است. کنفرانس.

دبیر اجرایی دومین همایش ملی تحول دیجیتال در پایان گفت: 30 استاد از دانشگاه ها و مجامع علمی در جلسات این دوره حضور داشتند و بیش از 40 سازمان با این همایش همکاری می کنند.

لازم به ذکر است دومین همایش ملی تحول دیجیتال به همت انجمن مدیریت ایران برگزار می شود. مهلت ارسال مقالات تا 12 تیرماه است و علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند تا 27 تیرماه با شماره تلفن های 02188210850 و 02186051464 ثبت نام کنند.