شاتل موبایل با ارائه سیم کارت هوشمند و راهکارهای مختلف سازمانی جدید در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک حضور خواهد داشت.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور تلفن همراه در کشور با عرضه سیم کارت هوشمند در بازار ارتباطات کشور برای اولین بار در ایران و به عنوان بستری مطمئن برای نیازهای ارتباطی و همچنین با معرفی جدیدترین خدمات، فناوری ها و راهکارهای سازمانی پذیرای علاقه مندان به این حوزه در سالن B31 خواهد بود.

نمایشگاه الکامپ یکی از مهمترین رویدادهای تجاری و فناوری ایران است که امسال با شعار “آینده ای بهتر برای اقتصاد دیجیتال” همراه با حضور گسترده فعالان این حوزه از 13 تا تیرماه برگزار می شود. 7 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران.

شاتل موبایل به عنوان تنها اپراتور ارائه دهنده سیم کارت هوشمند در کشور در این نمایشگاه حضور دارد و علاوه بر ارائه خدمات اولیه ارتباطی از جمله اینترنت همراه، تماس و پیامک، قابلیت اتصال خودکار به شبکه سه اپراتور را نیز دارد. با شبکه رادیویی کشور برای مشترکین سیم کارت های اختصاصی خود را تهیه می کند و با آنالیز مستمر شبکه های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین با کیفیت ترین شبکه رادیویی در هر منطقه را به صورت کاملا هوشمند انتخاب می کند.

«مدیریت دستی شبکه میزبان» یکی دیگر از خدمات مجزای ارائه شده توسط شاتل موبایل است و به همه مشترکین خود اجازه می دهد تا کد دستوری 1*#8 را از طریق مدیریت حساب آنلاین یا اپلیکیشن شاتل موبایل شماره گیری کنند. من، آنها می توانند همین الان به صورت دستی آن شبکه را تغییر دهند زیرا نام شبکه رادیویی میزبان را جویا می شوند و به شبکه حامل میزبانی که می خواهند متصل می شوند.

از دیگر خدمات متمایز ارائه شده توسط شاتل موبایل در این نمایشگاه می توان به امکان انتقال باقیمانده بسته اینترنت به دوره بعد، امکان استفاده از سرویس فیلم و سریال نماوا بدون نیاز به خرید اشتراک، تخفیف ویژه خدمات و سرگرمی اشاره کرد. ارائه متنوع ترین و مقرون به صرفه ترین خدمات همراه با مقرون به صرفه ترین بسته های اینترنت همراه.

بخشی دیگر از ارائه شاتل موبایل در این نمایشگاه به راهکارهای سازمانی اختصاص دارد که یکی از جدیدترین این خدمات، سرویس پیامک شاتل موبایل است. سرویس پیام کوتاه شاتل سیار این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که مستقیماً بدون واسطه پیامک های شرکتی را به مخاطبین خود ارسال کنند. مشتریان شاتل موبایل به دو صورت وب سرویس و پنل می توانند از سرویس پیامک استفاده کنند.

راهکار APN-VPN برای برقراری ارتباط پایدار درون سازمانی بدون وابستگی به اینترنت از بستری امن، ارائه سیم کارت با برند انحصاری سازمان ها و شرکت ها، IP ثابت سیم کارت برای داشتن شناسه منحصر به فرد، معتبر و دائمی در اینترنت و همچنین فناوری اتصال “موبایل”، آخرین فناوری احراز هویت سیم کارت، یکی از راه حل های سازمانی دیگر شاتل موبایل است که صاحبان مشاغل می توانند در این نمایشگاه با آن آشنا شوند.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به غرفه شاتل موبایل این نمایشگاه همه روزه از ساعت 8 صبح تا 15 بعدازظهر از نزدیک به خدمات این اپراتور تلفن همراه مراجعه کنند و یا برای اطلاعات بیشتر به سایت شاتل موبایل مراجعه کنند.