همه شما دوستانی که در حال مطالعه این مطلب هستید حتما نام سایت های اینترنتی بزرگی مانند janbalaghi.com، digikala.com، Moz.com و soft98.com را شنیده اید. این وب سایت های بزرگ همچنین تغییرات مختلفی را در یک بازه زمانی مشخص در وب سایت خود اعمال می کنند تا نرخ تبدیل خود را بهینه کنند.

مهمترین نکته در مورد خریدهای اینترنتی این است که بسیار احساسی و لحظه ای هستند. به این معنی که اگر خریدار لحظه ای تردید کرد; خرید خود را کنسل می کند و صفحه تراکنش مالی را ترک می کند. این گواه آن است که حتی کوچکترین مشکل می تواند کل فرآیند خرید اینترنتی را ناقص کند و آمار فروش فروشگاه اینترنتی را کاهش دهد.

در ادامه مقاله به بررسی چند راهکار سئو برای طراحی سایت فروشگاهی و افزایش آمار فروشگاه اینترنتی شما می پردازیم.

من چندین سال است که در زمینه طراحی وب سایت و سئو کار می کنم. خب، من در این چند سال با برندهای بزرگ و کوچک مثل Zhaket, janbalaghi, Yektanet, Zarinpal و… کار کرده ام.

من محمد جانبلاغی بعد از سالها فعالیت در ایجاد و توسعه کسب و کار اینترنتی یک سوال وجود دارد که بسیار مهم است!! من همیشه بر آن تاکید می کنم.

یعنی اگر قرار است کاری را شروع کنید حتما قبل از شروع تحقیق کنید، برنامه ریزی کنید و برای راه اندازی یک کسب و کار استراتژی داشته باشید و عجله نکنید! اگر به آنچه گفتم عمل کنید، موفقیت شما بسیار بالاتر خواهد بود.

خوب، اگر از دنیای تجارت سنتی فاصله گرفته اید و می خواهید وارد تجارت اینترنتی شوید. تبریک می گویم. مثل همیشه، من و تیم سئوی وبین همراهان شما در مسیر موفقیت هستیم و اینجا هستیم تا به شما آموزش دهیم چگونه یک وب سایت فروشگاهی حرفه ای داشته باشید.

بجنب؛ اگر آنلاین بفروشید، برنده هستید!
ابتدا می خواهم به شما بگویم که من هم قبول دارم که راه اندازی یا راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی کار ساده ای نیست.

من برای شما دلایلی آورده ام که بگویم آسان نیست:

بازار آنلاین خیلی شلوغه!

فروش و رقابت با بازار سنتی قابل مقایسه نیست.

سلیقه مشتریان آنلاین کاملاً متفاوت است و همین امر حفظ مشتریان راضی را دشوار می کند.
و…
خب من دلایلی را به شما نگفته ام که چرا نباید نگران نکات مهم هنگام طراحی سایت فروشگاهی به صورت کامل باشید. شما همچنان می توانید به راحتی فروشگاه اینترنتی خود را داشته باشید.

خب قطعا به دلیل سختی راه مدت زیادی است که از فروش آنلاین عقب افتاده اید. اما بدانید که حتی در شرایط سخت نیز می توانیم با استراتژی درست وارد بازار شویم و سهمی از بازار را برای خود رقم بزنیم.

به عنوان مثال، زمانی که تپسی وارد بازار شد، همه ما از شرکت معتبر دیگری مانند اسنپ استفاده کردیم، اما تپسی با انتخاب ها و تکنیک های درست توانست به موفقیت دست یابد. پس فکر نکنید خیلی دیر شده و کاری از دستتان برنمی آید، ادامه دهید زیرا افراد زیادی از این بازار سود می برند.

چگونه یک فروش اینترنتی موفق داشته باشیم؟
هیچ راز خاصی برای فروش یا عمر سایت فروشگاه اینترنتی شما وجود ندارد! پس اول بدانید که هیچ رازی وجود ندارد.

مشکل فقط در بازاریابی اینترنتی است. تنها راه باقی مانده از بازاریابی اینترنتی در ایران سئو است. حالا سئو سایت چیست؟!

نگران نباشید حالا با یک مثال ساده توضیح می دهم. 10 روش برای افزایش فروش در سایت فروشگاهی این مشکل را در تمام کلاس ها و دوره هایم به خصوص دوره سئو حرفه ای و کاربردی و دوره سئو توضیح می دهم.

با سئو، افرادی را به سایت خود جذب می کنید که به دنبال محصولات و خدمات یا کسب اطلاعات در زمینه شما هستند، به این معنی که شما بسیار هدفمند هستید. به عنوان مثال، اگر به دنبال یک دوره آموزشی آنلاین سئو هستید، به دنبال دوره های آموزشی آنلاین سئو هستید و هرکسی که رتبه بالایی در گوگل کسب کند قطعا به فروش نزدیکتر است.

بنابراین ما یک فروشگاه را با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خودمان خریداری می کنیم، به این معنی که در زمین های اجاره ای مانند اینستاگرام نیستیم و سپس مشتریان را از طریق سئو به سمت سایت خود هدایت می کنیم.

فروش وب سایت فروشگاهی خود را با سئو افزایش دهید
تولید محتوا و سئو دو راه اصلی برای جذب مشتری از موتور جستجوی گوگل هستند. ساده می گویم، هرکس به دنبال برآوردن نیازهای خود است. بنابراین، هر چه سایت بهتر، قوی‌تر و مرتبط‌تر در زمینه خود باشیم، سهم بیشتری خواهیم داشت.

در مقالات مختلف در سایت سئو وب سایت به آموزش سئو، آموزش تولید محتوا و … پرداخته ام که با یک جستجوی ساده می توانید سئوی وب را پیدا کنید و کاملا رایگان شروع به یادگیری کنید.

حالا بیایید به سراغ آموزش سئو به روش janbalaghi.com برویم

سئو چیست؟ سئو سایت فروشگاهی فرآیندی بسیار شیرین و لذت بخش است که با یادگیری آن می توانید به یک متخصص سئو تبدیل شوید و علاوه بر بهینه سازی وب سایت خود کسب درآمد کنید.

منبع: https://selenakala.com/طراحی-سایت/