گروه وکیل باشی که فعالیت خود را به عنوان ارائه دهنده خدمات حقوقی در سال 2018 آغاز کرد، توانسته است با استفاده از آخرین فناوری روز دنیا، فرصت مکالمه هوش مصنوعی را برای کاربران خود ایجاد کند.

مرتضی نظمی مقدم، وکیل دادگستری و موسس وکیل باشی می گوید: تلاش ما در وکیل باشی این بوده است که از همان ابتدا راه را برای دسترسی مردم به خدمات تخصصی حقوقی هموار کنیم. امروزه با بهره مندی از هوش مصنوعی توانسته ایم فناوری هایی را در اختیار مردم قرار دهیم که قوانین محلی و محلی را با استفاده از مجموعه ای خاص از داده ها به آسانی و به ساده ترین زبان ارائه می دهد و راه یافتن مناسب ترین راه حل برای پیشنهادات حقوقی را فراهم می کند. کاربران .

برخی از مزایای استفاده از این سرویس چت هوشمند عبارتند از:

1- با استفاده از قابلیت چت با هوش مصنوعی، کاربران می توانند به راحتی به اطلاعات مرتبط با موضوعات خود در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری دسترسی داشته باشند.

2- امکان چت و گفتگو با هوش مصنوعی به کاربران این امکان را می دهد که بهترین راه حل را برای مشکل خود بیابند.

3- هوش مصنوعی مورد استفاده به عنوان وکیل سعی دارد با ارائه بهترین خدمات موجود بهترین نتیجه را برای کاربر تضمین کند.

برای مثال فردی را تصور کنید که به دنبال عقد قراردادی با شرایط و تعهدات خاص است اما از عنوان دقیق این قرارداد و همچنین جزئیات و نکات دیگر اطلاعی ندارد. استفاده از سامانه چت هوشمند وکیل باشی این امکان را به وی می دهد تا از عنوان قانونی صحیح فرم مورد نظر و بندهای آن مطلع شده و بتواند از قرارداد مربوطه که توسط سامانه چت هوشمند وارد و به وی ارائه شده است، استفاده کند.