تلگرام معمولا در آپدیت های خود امکانات مختلفی را برای کاربران فراهم می کند. اکنون در آپدیت جدید می توانید به راحتی با کمک هوش مصنوعی استیکرهایی از تصاویر خود ایجاد کرده و در چت های خود ارسال کنید یا به صورت پک با دیگران به اشتراک بگذارید.

به گفته تلگرام، ساخت استیکر در این آپدیت جدید آسان است. در این ویژگی جدید، می‌توانید پس‌زمینه عکس را به‌طور خودکار یا دستی حذف کنید، متن یا شکلک‌هایی به آن اضافه کنید و سپس برای دیگران ارسال کنید.

چگونه در آپدیت جدید تلگرام استیکر بسازیم؟

برای ایجاد استیکر در آپدیت جدید تلگرام، پنل استیکر در پایین صفحه چت را پایین بکشید و سپس روی دکمه کلیک کنید. + بازدید. یک عکس از گالری خود انتخاب کنید. با انتخاب گزینه اشیاء را برش دهیدموضوع عکس به طور خودکار از پس زمینه جدا می شود. همچنین با کلیک بر روی بازگرداندن می توانید قاب عکسی که ممکن است به درستی حذف نشده باشد را تصحیح کنید. همچنین می توانید یک خط سفید در اطراف جسم قرار دهید تا شبیه برچسب های قدیمی شود.

در نهایت می توانید استیکرهایی را که درست کرده اید در یک پک مخصوص قرار دهید تا مجموعه خود را داشته باشید. تلگرام همچنین با استفاده از هوش مصنوعی به شما پیشنهاداتی می دهد. به عنوان مثال با بررسی تصاویر موجود در گالری خود، این هوش مصنوعی به شما می گوید که این عکس سگ یا گربه برای ساخت استیکر مناسب است.

تلگرام از سال 2015 امکان ساخت استیکر را برای علاقه مندان فراهم کرده است. از امسال مردم با ساخت پک های مختلف استیکرهای مختلفی را با کاربران به اشتراک می گذارند. اکنون می توانید به راحتی بدون هیچ اپلیکیشن دیگری یک بسته استیکر در تلگرام داشته باشید و آن را برای دیگران ارسال کنید.

برای ارسال بسته استیکر خود، کافی است روی منوی سه نقطه در پنل استیکر کلیک کنید و با کپی کردن پیوند بسته خود، آن را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. تلگرام لینکی با پیشوند t.me به شما می دهد. در این آپدیت نمای کلی از محتویات بسته استیکر به لینک اضافه شده است.