سامسونگ در حال عرضه به روز رسانی عظیم 2.2 گیگابایتی برای سری گوشی های خود است گلکسی اس 23 راه اندازی شد که ویژگی های قابل توجهی مانند بهبود عملکرد دوربین را به ارمغان می آورد.

آپدیت نرم افزاری جدید گلکسی اس 23، اس 23 پلاس و اس 23 اولترا با نام فریمور S91xBXXU2AWF1 منتشر شد و با حجمی در حدود 2.2 گیگابایت، پیشرفت های بزرگی را به همراه دارد. طبق گزارش SamMobile، این به روز رسانی در حال حاضر برای کاربران اندونزی، مالزی، تایلند و فیلیپین منتشر می شود و احتمالاً در چند روز آینده برای سایر کشورهای آسیایی و اروپایی نیز عرضه خواهد شد.

ویژگی های جدید گلکسی اس 23

مطابق با کاربران شبکه های اجتماعی در مورد ویژگی‌های این به‌روزرسانی، سامسونگ با به‌روزرسانی نرم‌افزاری، یک گزینه زوم ۲ برابری جدید را به حالت پرتره برنامه دوربین پرچمدار خود اضافه کرد. چندی پیش برخی از کاربران به مشکل فوکوس خودکار در این گوشی ها اشاره کردند که غول کره ای با این آپدیت این مشکل را برطرف کرده است.

علاوه بر این، در آپدیت جدید گلکسی اس 23، هندلینگ حالت شبانه دوربین نسبت به قبل کمی متفاوت شده و انیمیشن ها و تغییرات رابط کاربری One UI روانتر شده است. قابلیت لمسی گوشی ها یکی دیگر از تغییرات عمده در این آپدیت است که به گفته کاربران بهبودهای ظریفی در آن دیده می شود.

کاربران گلکسی اس 23 مدت‌ها منتظر به‌روزرسانی ژوئن 2023 بودند که در گذشته شایعه شده بود که بهبودهای چشمگیری در دوربین به همراه دارد. البته تاریخ انتشار این آپدیت به دلایل نامعلومی به تعویق افتاد و سایر گوشی های سطح پایه، میان رده و رده بالای این شرکت کره ای زودتر این آپدیت را دریافت کردند. البته سامسونگ در گزارش تغییرات این آپدیت به طور رسمی ویژگی های آن را توضیح نداده است.

اگر دستگاه خانواده گلکسی S23 دارید، می‌توانید از طریق تنظیمات آن، انتشار و در دسترس بودن این به‌روزرسانی جدید را بررسی کنید.