انبوه برخی از فوتبالیست های مطرح جهان در تابستان امسال توسط باشگاه های عربستانی جذب شده اند. کریم بنزما، انگولو کانته، کالیدو کولیبالی و روبن نوس، ادوارد مندی، حکیم زیچ، کالوم هادسون اودوی، پیر امریک اوبامیانگ و روملو لوکاکو نام هایی هستند که احتمال ورود به تیم های باشگاهی این کشور در فصل جدید عربستان را دارند. soccer به زمین می افتند. اودیون ایگالو ستاره سابق منچستریونایتد با انتشار ویدئویی از حضور تیم الهلال در یک جت شخصی مجلل نشان می دهد که چه امکاناتی در عربستان در انتظار این فوتبالیست هاست.

بیشتر این نقل و انتقالات پس از پیوستن کریستیانو رونالدو به النصر عربستان انجام شد، اما ایگالو قبل از رونالدو برای این کشور بازی می کرد. ایگالو در سال 2021 با الشباب قرارداد امضا کرد و سال بعد به الهلال قرض داده شد. او 12 ماه را به صورت قرضی در منچستریونایتد گذراند و با انتشار این ویدئو نشان داد که زندگی یک فوتبالیست در عربستان چگونه است.

گفته می شود این هواپیما 220 میلیون دلار ارزش دارد و توسط شاهزاده ولید بن طلال، میلیاردر سعودی و حامی الهلال اجاره شده است. 400 صندلی بوئینگ 747 برداشته شده است تا جا برای انبوهی از اقلام لوکس از جمله تختخواب، میزهای غذاخوری بزرگ، پرچم های بزرگ عربستان سعودی و تعدادی صندلی استراحت دیگر باز شود.

ایگالو 34 ساله، ملی پوش نیجریه ای، سابقه بازی در تیم های لین، اودینزه، گرانادا، چزنا، واتفورد، چانگچون یاتای، شانگهای شنهوا، منچستریونایتد، الشباب و همچنین برای تیم ملی فوتبال نیجریه را در کارنامه دارد. او فصل گذشته در لیگ برتر عربستان را با 19 گل به پایان رساند. الهلال با 13 امتیاز در رده سوم این لیگ قرار گرفت.

سعودی‌ها دائماً با برخی از بزرگ‌ترین ستاره‌های جهان در ارتباط هستند و آخرین بازیکن لیگ برتر انگلیس که با انتقال به عربستان سعودی ارتباط داشت، روبرتو فیرمینو، اسطوره لیورپول بود.