یک سری گوشی پیکسل 8 گوگل تا چند ماه دیگر معرفی خواهد شد و جزئیات زیادی فاش خواهد شد. اکنون در گزارشی جدید، اندازه باتری و سرعت بارگذاری گوشی‌های پیکسل 8 و 8 پرو معرفی شدند.

Android Authority در گزارشی مدعی شده است که گوشی های سری پیکسل 8 نسبت به نسخه های قبلی خود شاهد افزایش حجم باتری و سرعت شارژ خواهند بود. این باعث می شود باتری پیکسل 8 با حداکثر سرعت کار کند 24 دهان و پیکسل 8 پرو با سرعت 27 دهان be charged این اعداد در نسل قبلی گوشی های گوگل به ترتیب 20 و 23 وات بودند. شارژ Qi بدیهی است که تغییر نخواهد کرد.

باتری گوشی های سری Pixel 8

در مورد ارتقای باتری، این گزارش می گوید که پیکسل 8 پرو احتمالاً از باتری است 4950 میلی آمپر ساعت استفاده می کند، در حالی که نسخه قبلی آن (Pixel 7 Pro) دارای باتری 4926 میلی آمپر ساعتی است! باتری پیکسل 8 نیز یک سلول 4270 میلی آمپر ساعتی (در پیکسل 7) در هر سلول است. 4485 میلی آمپر ساعت ارتقا یافته است.

در حالی که این افزایش حدود 5 درصدی ممکن است چندان زیاد به نظر نرسد، کافی است که توسط کاربران احساس شود.

در این گزارش همچنین به سنسور جدید Tensor G3 گوگل اشاره شده است که از فناوری‌های Wi-Fi 7 و UWB پشتیبانی می‌کند (دومی فقط برای Pixel 8 Pro). اخیراً گزارش دیگری گفته است که این دستگاه‌ها احتمالاً حالت دسکتاپ خواهند داشت، به همین دلیل است که گوگل ظاهراً می‌خواهد پرچمداران خود را جایگزین رایانه‌های رومیزی کند.

گوگل در ماه های آینده از جدیدترین گوشی های هوشمند خود یعنی سری پیکسل 8 شامل مدل های استاندارد و پرو رونمایی خواهد کرد و باید دید چه گزارش های موثق تری در مورد حضور حالت DisplayPort منتشر خواهد شد.