مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت «عفرانت» با حضور بیش از 77 درصد از سهامداران برگزار شد. در این مجمع مقرر شد برای هر سهم 188 ریال سود بین سهامداران تقسیم شود.

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1401 در تاریخ سوم تیرماه سال جاری تشکیل شد.

«استماع گزارش هیأت مدیره و حسابرس قانونی»، «تصویب صورتهای مالی سال مالی (دوره) منتهی به 29/12/1301»، «انتخاب حسابرس و حسابرس قانونی»، «انتخابات گسترده در “، “تعیین حق مشارکت اعضای غیرموظف هیات مدیره”، “تعیین حق الزحمه هیات مدیره” و “سود سالانه” از جمله مواردی است که در دستور کار این جلسه قرار گرفت. شرکت.

افرانت در سال گذشته موفق به تحقق آن شد سود خالص 47 میلیارد تومان این رقم به ازای هر سهم 756 ریال است. در مجمع عمومی افرانت مقرر شد 25 درصد از این سود تقسیم شود. 188 ریال به ازای هر سهم، بین سهامداران.

تاکید بر اهمیت سرمایه گذاری در مراکز داده

به گزارش دیجیاتو و به نقل از صدای بورس، «بابک تدره» مدیرعامل شرکت ایفانت در مجمع عمومی عادی سالانه 1401 Efront (سهام عام)، با ارائه گزارش به هیئت مدیره، به تشریح فعالیت ها و برنامه های اصلی شرکت Efront پرداخت. این شرکت

وی با اشاره به رشد داده ها، سرمایه گذاری در مراکز داده را اجتناب ناپذیر می داند و می گوید: این امر نقش Efront را در اکوسیستم دیجیتال کشور بیش از پیش نمایان می کند.

مدیرعامل شرکت افرانت توسعه خدمات ابری و افزایش ظرفیت فیزیکی مرکز داده با ایجاد و راه اندازی مرکز داده جدید این شرکت را محور اصلی برنامه های افرانت در سال جاری اعلام کرد و گفت: وجود بیش از سه هزار مشتری شرکتی افرانت یکی از سرمایه های شرکت ما است و امیدواریم با تکیه بر دانش و سرمایه انسانی افرانت بتوانیم منافع ذینفعان شرکت را تامین کنیم.