شرکت دانش بنیان «نیکو» در بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکامپ محصولی جدید ارائه می کند. محصولی که ترکیبی از تکنولوژی و نرم افزار است و به عنوان محصول جانبی صندوقدار مورد استفاده قرار می گیرد. محصول جدید نیکو با نام “فاند یار” توسط این شرکت طراحی و تولید شده است.

نیکو از سال 2013 روی کیوسک های سلف سرویس خود با کیوسک های سفارش غذا کار می کند و هر ساله با توجه به نیاز بازار و تخصص طراحی خود به این راهکارها اضافه می کند. در حال حاضر این شرکت بیش از 20 راهکار برای کیوسک سلف سرویس در بازار ارائه می دهد که از جمله آنها می توان به راهکار پذیرش و ترخیص بیماران در زمینه درمان، فروش بلیت در مراکز تفریحی و سینما و خود چک اشاره کرد. در فرودگاه های کشور

نرم افزار مورد استفاده در کیوسک های نیکو از طریق API به بسیاری از نرم افزارهای تخصصی موجود در بازار متصل است و به راحتی می توان آن را با نیازهای بسیاری از کسب و کارها تطبیق داد. نیکو با ارائه «فوندایار» که نوعی کیوسک خرد محسوب می شود، توانست هزینه خرید یک کیوسک را تا یک پنجم برای مشاغل کاهش دهد.

استفاده از این کیوسک ها فرآیند پیچیده ای نیست و به راحتی برای عموم قابل استفاده است. سپس گزارش تصویری دیجیاتو از غرفه نیکو و نحوه کار صندوقدار را تماشا کنید.