فرض کنید در مراحل پایانی یک بازی PVP رتبه بندی شده اید، امتیاز خوبی دارید و همه چیز به نفع شما پیش می رود، اما ناگهان برق قطع می شود و همه چیز در یک چشم به هم زدن از بین می رود. فقط یک گیمر می تواند کابوس این اتفاق را حس کند. فکر از دست دادن تمام غارت ها، رتبه ها، نبردها و پیشرفت هایی که در بازی به دست آورده اید به طرز عجیبی خسته کننده و غیر قابل باور است. هیچ راهی برای سیستم وجود ندارد که تشخیص دهد آیا بازی را به حال خود رها کرده اید یا برق قطع شده است، بنابراین قطع برق به این معنی است که چیزهای غیرقابل نجاتی را که در بازی به دست آورده اید از دست می دهید یا از دست می دهید.

بنابراین، اگر یک گیمر حرفه ای هستید، برای جلوگیری از چنین حوادثی و محافظت از کنسول های بازی یا رایانه های گران قیمت، داشتن یک یو پی اس برای تغذیه و محافظت از دستگاه شما ضروری است. یو پی اس تراست فاران یک یو پی اس اختصاصی برای بازی می باشد و به عنوان منبع تغذیه اضطراری ضمن محافظت از دستگاه در برابر اثرات مخرب نوسانات برق، امکان ذخیره و ادامه بازی را با برق پشتیبان تهیه شده در اختیار کاربر قرار می دهد.

این یو پی اس در نمایشگاه الکامپ با توان 1500 و 3000 VA ارائه شده است.

UPS Trust دارای فناوری تعاملی خطی، مدار تثبیت کننده ولتاژ (AVR)، تشخیص فرکانس خودکار (50-60 هرتز) و نمایشگر LCD و هشدار صوتی است و در صورت نبود برق در شهر باتری آن روشن می شود. مدت زمان پشتیبانی حدود 20 دقیقه تا نیم ساعت است که زمان خوبی برای ذخیره یا اتمام بازی در نظر گرفته می شود.

خبر خوب این است که شرکت صنایع الکترونیک فاران برای خرید یو پی اس تراست در بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ که در تاریخ 14 تا 7 تیرماه برگزار می شود، تخفیف 22 درصدی ارائه می کند.

از شما انتظار داریم در سالن 5 غرفه 124 نمایشگاه الکامپ به ما سر بزنید.

محصولات فاران در نمایشگاه الکامپ: یو پی اس – استابلایزر – باتری