گیمرها می توانند از ارزهای درون بازی که CP برای بازی کالاف دیوتی موبایل نامیده می شوند، در فرآیند بازی استفاده کنند. البته اگر به تازگی به گروه گیمرهای این بازی پیوسته اید و اطلاعات خاصی در مورد CP ندارید، توصیه می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانیم شما را راهنمایی کنیم. برای خرید سی پی ارزان سایت جم ارزان را به شما پیشنهاد می کنیم. ناگفته نماند که در بازی کلاف می توانید به ارز CP به صورت رایگان دسترسی داشته باشید، اما اگر این بازی را به صورت حرفه ای انجام می دهید و به تجهیزات پیشرفته تری نیاز دارید، قطعا مقدار CP رایگانی که برای بازی دریافت می کنید کافی نیست و باید خرید کنید. CP ارزان

چرا سی پی بخریم؟

همانطور که گفتیم استفاده از CP در بازی کلاف اهمیت فوق العاده ای دارد و دلیل اصلی آن استفاده از امکانات موجود در این بازی مهیج است. حال بیایید به دلایل بیشتری برای خرید CP نگاه کنیم:

استفاده از وسایل داخل کیف

بازیکنان کالاف دیوتی موبایل با داشتن مقدار قابل توجهی CP می توانند به راحتی به اکثر آیتم های بازی دسترسی داشته باشند. در واقع با استفاده از خرید سی پی ارزان می توان انواع تجهیزات نظامی مانند سلاح، ماشین و … را به دست آورد که همگی می توانند به نابودی دشمنان کمک کنند.

از چرخ ثروت استفاده کنید

یکی از مزایای داشتن CP در اکانت، امکان استفاده از شانس است که مقدار قابل توجهی از ارز انحصاری این بازی را به صورت تصادفی در اختیار گیمرها قرار می دهد. به شما توصیه می کنیم از این قسمت از بازی کلاف نهایت استفاده را ببرید زیرا می تواند مقدار قابل توجهی CP و آیتم های جذابی را در اختیار شما قرار دهد.

راه های دسترسی به CP رایگان

ممکن است شما یکی از افرادی باشید که در شروع Duty Mobile علاقه ای به خرید CP ندارید. در این صورت می توانید از روش های زیر برای دریافت CP رایگان استفاده کنید. به طور کلی روش های دریافت CP رایگان به شرح زیر است:

– با شرکت در برخی مسابقات Mobile Duty Mobile که در شبکه های اجتماعی برگزار می شود، شما گیمرهای عزیز به شرط برنده شدن در بازی، مقدار قابل توجهی CP دریافت خواهید کرد. بنابراین برای این منظور کافی است کانال های یوتیوب و … را دنبال کنید و به این مسابقات دسترسی پیدا کنید.

– استفاده از برخی برنامه ها باعث می شود مقدار مشخصی CP کسب کنید. البته باید در نظر داشته باشید که از هیچ اپلیکیشنی در این زمینه استفاده نکنید زیرا بدافزار می تواند وارد گوشی شما شود.

نحوه انتخاب سایت مناسب برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

گیمرها برای به دست آوردن مقدار CP مورد نظر خود نیاز به یک منبع قابل اعتماد دارند و برای این منظور باید موارد مختلفی را در نظر داشته باشند که در زیر به مهمترین آنها اشاره می شود:

سرعت ارسال CP

با توجه به اینکه استفاده از CP برای گیمرها اهمیت فوق العاده ای دارد، بنابراین باید از سایت های CP ارزانی که سرعت ارسال قابل توجهی دارند برای انتقال CP به حساب بازی خود استفاده کنید. این موضوع به قدری اهمیت دارد که مدیران مجموعه سعی می کنند بهترین عملکرد را در این زمینه به دست آورند.