ظاهرا دو نفر از ثروتمندترین افراد جهان یعنی مارک زاکربرگ و الون ماسک آنها تصمیم می گیرند با یکدیگر مبارزه کنند. حتی وب سایت معتبر Verge نیز از احتمال درگیری بین مدیرعامل متا و تسلا خبر داد.

اگر کمی گیج شده اید، منظور از نبرد بین چیست زاکربرگ و ماسک این چه چیزی است، آنچه واقعاً مقصود است، نبرد واقعی است. زمانی که دو نفر مشت و لگد فیزیکی به حریف وارد می کنند. در این نوع رویدادها معمولاً یک نفر بر اثر ضربات روی زمین می افتد و نفر دوم دستان خود را به نشانه پیروزی بالا می برد.

برخورد زاکربرگ و ماسک همه چیز با صحبت های کوچک شروع شد و همانطور که احتمالاً می توانید حدس بزنید، مدیر عامل تسلا پاسخ داد.

از زمانی که متا به طور علنی برنامه های خود را برای راه اندازی یک پلتفرم رقیب در توییتر اعلام کرد، تنش ها بین این دو فروکش کرده است. زاکربرگ و ماسک مرتفع. پلتفرم متا جدید که هنوز در حال توسعه است، با نام Project 92 شناخته می شود و احتمالاً با عنوان Threads منتشر خواهد شد. این شبکه اجتماعی اکنون به عنوان یک تهدید بسیار جدی برای توییتر تلقی می شود و مدیران ارشد متا به این واقعیت واقف هستند که برنامه آنها بسیار شبیه به توییتر است و البته زاکربرگ او آن را “پاسخ توییتر به متا” می نامد.

ماسک که به وضوح از اقدامات متا با شوخی های کنایه آمیز عصبانی شده بود زاکربرگ و شرکت پاسخ داد. میلیاردر معروف با اشاره به برنامه جدید متا اعلام کرد: مطمئن هستم که دنیا تا زمانی که به شدت نزدیک شود منتظر نخواهد ماند. زاکربرگ بودن.”

یکی از کاربران توییتر به طعنه ماسک گفت: «بهتر است مواظب باشی چون شنیده ام.» زاکربرگ “آیا جیو جیتسو.” مدیرعامل تسلا و مالک توییتر نیز در پاسخ به این نوع توئیت ها گفت: اگر او باشد، حاضرم در قفس بجنگم.

زاکربرگ پس از مشاهده رجزخانی ماسک، پاسخ خود را در اینستاگرام منتشر کرد. او همچنین این توییت را به اشتراک گذاشت ماسک پاسخ داد: لوکیشن را برایم بفرست.

تا به حال، بسیاری از مردم تصور می کردند که بین این میان ماسک و زاکربرگ این فقط نوعی سرگرمی برای افراد ثروتمند است. به هر حال، شبیه تیم comms است زاکربرگ او در مصاحبه با Verge اعلام کرد که واقعاً قصد دارد ماسک برای مبارزه البته من این مبارزه را انجام خواهم داد، قطعا الون ماسک باید تایید نهایی را نیز اعلام کند. به گزارش Verge، این پست زاکربرگ در واقع اکانت اینستاگرام او شوخی نداشت، بنابراین اکنون توپ در زمین است ماسک خوب.

تماشای دعوای قفسی بین دو میلیاردر مشهور فناوری قطعا جالب خواهد بود. ماسک او خیلی بلند به نظر می رسد، اما بیشتر وقت خود را پشت صفحه کلید کامپیوتر می گذراند. از سوی دیگر، زاکربرگ تمرینات ورزشی زیادی انجام داده و به نظر می رسد در شرایط بدنی بسیار خوبی قرار دارد.