بر اساس الگوی تاریخ عرضه گوشی های هوشمند گوگل پیکسل، به نظر می رسد پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو در اکتبر امسال رونمایی شوند. اوایل این ماه، Android Authority گزارشی را منتشر کرد که مشخصات دوربین پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو را فاش کرد. در گزارشی جدید، همین سایت مشخصات صفحه نمایش پیکسل 8 را فاش کرده است.

درز جدید نشان می دهد که پیکسل 8 کوچکتر دارای صفحه نمایش 6.3 اینچی خواهد بود. از سوی دیگر، پیکسل 8 پرو دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی مانند پیکسل 7 پرو است. با این حال، نسل قبلی پیکسل 7 پرو با صفحه نمایشی با لبه های خمیده عرضه شد که جانشین آن صفحه نمایش تخت خواهد داشت. در این گزارش همچنین آمده است که طراحی نمایشگر سری پیکسل 8 نسبت به مدل های قبلی خود مربع کمتری دارد و گوشه های آن کمی گردتر است.

برای یادآوری، پنل OLED تخت 6.3 اینچی پیکسل 7 دارای وضوح Full HD + 1080 در 2400 پیکسل، نرخ تجدید 90 هرتز و تراکم پیکسل 417ppi است. پیکسل 7 پرو دارای صفحه نمایش 6.71 اینچی OLED با لبه های منحنی است که وضوح Quad HD+، نرخ تجدید 120 هرتز و تراکم پیکسلی 512ppi را ارائه می دهد. هر دو نمایشگر تا 1000 نیت روشنایی را پشتیبانی می کنند.

طبق گزارش جدید، پیکسل 8 با صفحه نمایش 6.17 اینچی با وضوح فول اچ دی پلاس، نرخ رفرش بالاتر 120 هرتز، تراکم پیکسلی 427ppi و حداکثر روشنایی 1400 نیت عرضه خواهد شد. برای پیکسل 8، گوگل از نمایشگرهای OLED عرضه شده توسط سامسونگ استفاده خواهد کرد، در حالی که مدل پرو دارای نمایشگرهای سامسونگ خواهد بود.

از سوی دیگر، پیکسل 8 پرو دارای صفحه نمایش 6.70 اینچی OLED است که رزولوشن Quad HD+، نرخ رفرش 120 هرتز، تراکم پیکسلی 490ppi و روشنایی 1600 نیت را تولید می کند. در اخبار مرتبط، گوگل به این زودی‌ها سری پیکسل 8 را معرفی نمی‌کند، اما جزئیات مربوط به سری‌های آینده با سرعت تمام درز می‌کند. طبق آنچه تاکنون می دانیم، پیکسل 8 پرو با سنسور دما، پردازنده قدرتمند و طراحی جذاب، ارتقای قابل توجهی نسبت به مدل قبلی خود خواهد داشت.

اکنون می‌توانید سنسورهای دوربین جدید را نیز به لیست ارتقاءها اضافه کنید، زیرا گزارش جدید ادعا می‌کند که دستگاه یک سنسور اولیه ISOCELL GN2 به همراه یک سنسور تله فوتو 64 مگاپیکسلی دریافت می‌کند. مدل پایه نیز سنسور اصلی جدید را دریافت می کند، اما ظاهراً لنز فوق عریض را از دست خواهد داد. .

توسعه دهنده Kamila Wojciechowska در نوشتن برای Android Authority فاش کرد که سری Pixel 8 در بخش دوربین ارتقا یافته است. بر اساس این گزارش، هر دو پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو سنسور ISOCELL GN2 سامسونگ را برای دوربین اصلی خود دریافت خواهند کرد. این یک پیشرفت قابل توجه نسبت به سنسور قبلی GN1 است.

منبع

به این پست امتیاز دهید