گوگل پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو احتمالاً دو تا از بهترین گوشی های اندرویدی سال 2023 خواهند بود. تاکنون هیچ اطلاعاتی به طور رسمی توسط گوگل منتشر نشده است، اما درز و شایعات حاکی از آن است که نیمه دوم سال 2023 روی پیکسل 8 عرضه خواهد شد و پیکسل 8 پرو انتظار داشتیم گوگل در کنفرانس I/O 2023 ویدیویی از این محصول را به همراه پیکسل فولد، پیکسل 7a و تبلت پیکسل منتشر کند، اما این اتفاق نیفتاد.

ویژگی جدید دماسنج برای پیکسل 8 پرو

به نظر می رسد پرچمدار پیکسل 8 پرو با دماسنج داخلی عرضه می شود. با توجه به ویدئوهای ارسال شده، این ویژگی یک دماسنج غیر تماسی است که دمای پوست شما را کنترل می کند و می تواند به شما در تشخیص تب کمک کند و همچنین می توان از این قابلیت برای اندازه گیری گرمای سایر اجسام استفاده کرد. در سال های اخیر شاهد ویژگی دماسنج در گوشی های آنر بوده ایم.

عملکرد دماسنج در Pixel 8 Pro

قدرت شارژ Google Pixel 8 را بهبود بخشید

پیکسل 7 از شارژ سیمی 20 واتی پشتیبانی می کند، در حالی که پیکسل 7 پرو حداکثر سرعت 23 وات دارد. این سرعت های شارژ ممکن است برای یک کاربر آیفون مناسب به نظر برسد، اما وقتی آنها را با سرعت شارژ ارائه شده توسط سایر پرچمداران اندرویدی مانند OnePlus مقایسه کنید، آنها را مقایسه کنید. کاملا کند هستند OnePlus 11 که اخیرا معرفی شده است می تواند باتری را تنها در 25 دقیقه به طور کامل شارژ کند. انتظار سرعت شارژ 65 وات یا 80 وات از نسل جدید گوشی‌های پیکسل، آرزویی است. انتظار می رود گوگل پیکسل با سرعت شارژ 45 واتی با سامسونگ رقابت کند.

شارژ سریع پیکسل 8

اثر انگشت قابل اعتمادتر در Google Pixel 8

برخی از کاربران پیکسل 7 از اسکنر اثر انگشت در این مدل گوشی بسیار ناراضی هستند. بر اساس گزارش ها، اثر انگشت پیکسل 7 به قدری ضعیف است که کاربران با وجود اینکه معتقدند این ویژگی به اندازه اثر انگشت قدرتمند نیست، به تشخیص چهره روی آورده اند. این احتمال وجود دارد که گوگل اسکنرهای اثر انگشت نوری را با اسکنرهای اولتراسونیک برای سری پیکسل 8 جایگزین کند.

اثر انگشت پیکسل 8 بهبود یافته است

قیمت و تاریخ عرضه Google Pixel 8 Series

در حال حاضر گوگل به طور رسمی قیمت و تاریخ عرضه سری پیکسل 8 را تایید نکرده است، برای تعیین قیمت ها می توانیم به مدل های قدیمی سری پیکسل نگاهی بیندازیم. پیکسل 6 و پیکسل 7 هر دو با قیمت 599 دلار در ایالات متحده عرضه شدند و این سری از پیکسل ها را در زمره پرفروش ترین گوشی های هوشمند قرار دادند و پیکسل 6 پرو و ​​7 پرو با قیمت 899 دلار معرفی شدند. ما انتظار داریم گوگل برای عرضه گوشی های جدید خود قیمت ها را ثابت نگه دارد و تعجب نخواهیم کرد که با توجه به ترم تحصیلی و سایر عوامل خارجی شاهد افزایش جزئی قیمت باشیم. از زمان اولین خط پیکسل در سال 2016، گوگل هر سال یک یا دو پیکسل را معرفی کرده است. بنابراین احتمال رونمایی از خانواده پیکسل 8 در سال 2023 بسیار زیاد است. رسانه های معتبر آلمانی پاییز گذشته تایید کردند که پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو با کدهای شیبا و هاسکی در اوایل اکتبر رونمایی خواهند شد و در پایان ماه جاری به صورت جهانی عرضه خواهند شد. این ماه.