متا به طور مداوم برای بهبود ویژگی ها کار می کند واتساپ و ایده های جدید را در نسخه های بتا خود آزمایش می کنند. اکنون این برنامه در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که از طریق آن کاربران می توانند مدت زمان تثبیت پیام ها در چت ها و گروه ها ذکر کنید.

همانطور که WABetainfo توضیح می دهد، واتس اپ در حال کار بر روی اصلاح پیام ها در چت ها و گروه ها در نسخه بتا 2.23.3.17 است. اگرچه این ویژگی هنوز در حال توسعه است، آخرین به روز رسانی بتای واتس اپ (2.23.13.11) دارای ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می دهد مدت زمان پین شدن یک پیام را انتخاب کنند.

پین کردن پیام های واتس اپ برای مدت زمان معین

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود، واتس اپ با استفاده از این قابلیت به کاربران خود این امکان را می دهد که پیام های خود را در 3 مدت زمان مختلف پین کنند: 24 ساعت، 7 روز و 30 روز. همچنین همانطور که در پیام تصویر بالا اشاره شد، کاربران می توانند در هر زمان و حتی قبل از پایان دوره انتخابی، پیام پین شده خود را حذف کنند.

قابلیت پین کردن پیام‌ها و انتخاب مدت زمان آن‌ها هنوز در دست توسعه است و در به‌روزرسانی‌های آینده برای آزمایش‌کنندگان بتا در دسترس خواهد بود. هنوز مشخص نیست که این دو ویژگی چه زمانی در دسترس عموم قرار خواهند گرفت.

علاوه بر امکان ایجاد کانال که اخیراً در اختیار کاربران واتس اپ قرار گرفته است، سرویس پیام رسانی اخیراً قابلیت دیگری را معرفی کرده است که از طریق آن می توان تماس های شماره های ناشناس را به صورت خودکار قطع کرد.