تلاش بی امان اپل برای نوآوری و جابجایی مرزها در صنعت پوشیدنی جای تعجب ندارد. آخرین افشاگری از غول فناوری به شکل یک حق ثبت اختراع تازه کشف شده است که اپل واچ را در صفحه نمایشی قرار می دهد که کاملاً دور مچ دست کاربر قرار می گیرد و اطلاعات را از همه زوایا نشان می دهد.

در انجام این کار، اپل قصد دارد هم صفحه ساعت و هم بند آن را متناسب با اندازه مچ دست کاربر بهینه کند. از طریق این ویژگی، اپل می خواهد یک تناسب شخصی برای هر کاربر ارائه دهد. علاوه بر مزایای ارگونومیکی، فناوری نمایشگر منعطف می تواند در را به روی مجموعه جدیدی از برنامه ها و ویژگی های فراتر از ساعت اپل باز کند.

در واقع، این پتنت به کاربردهای بالقوه دیگر، از جمله نمایشگرهای پوشیدنی، متحرک و تاشو اشاره دارد. این نشان می دهد که تلاش های تحقیق و توسعه اپل به اپل واچ محدود نمی شود. علاوه بر این، مشخصات ثبت اختراع شامل 28 صفحه و در مجموع تقریباً 10000 کلمه است. دارای یک صفحه نمایش LED با مدارهای درایور که در سطح پشتی نمایشگر تعبیه شده است.

مثل همیشه، مهم است که به یاد داشته باشید که یک پتنت توسعه یا انتشار فوری یک محصول خاص را تضمین نمی کند. با این حال، بینش ارزشمندی در مورد مسیر حرکت اپل و تعهد این شرکت به پیشبرد مرزهای فناوری پوشیدنی ارائه می دهد.

اگر اپل بتواند این مفهوم را به تولید برساند، می تواند صنعت ساعت های هوشمند را متحول کند و استاندارد جدیدی برای پوشیدنی ها ایجاد کند. چشم انداز یک صفحه نمایش کاملا فراگیر و پیشرفته اپل واچ هیجان انگیز است و نوید یک تجربه کاربری منحصر به فرد و ادغام یکپارچه فناوری در زندگی روزمره را می دهد. تنها زمان نشان خواهد داد که آیا این چشم انداز پیشگامانه به واقعیت تبدیل خواهد شد، اما یک چیز مسلم است: اپل به الهام بخشیدن و شکل دادن به آینده فناوری پوشیدنی ادامه خواهد داد.

در اخبار دیگر، اپل واچ یک دستگاه پوشیدنی بسیار محبوب و نوآورانه برای اپل است. این ساعت یکپارچه سازی آیفون را فراهم می کند و به کاربران امکان می دهد اعلان ها را دریافت کنند، تماس بگیرند، پیام ارسال کنند و به طور مستقیم از مچ دست خود به برنامه های مختلف دسترسی داشته باشند.

همچنین ویژگی های ردیابی سلامت و تناسب اندام مانند نظارت بر ضربان قلب، ردیابی فعالیت و حتی عملکرد ECG را ارائه می دهد. اپل واچ با طراحی شیک، رابط بصری و طیف گسترده ای از ویژگی ها، به یکی از لوازم جانبی ضروری برای افرادی که با فناوری آشنا هستند و به دنبال یک سبک زندگی راحت و متصل هستند، تبدیل شده است. آخرین به روز رسانی ویژگی هایی مانند حالت شب را به Apple Watch Ultra ارائه کرد.

منبع

به این پست امتیاز دهید