تترلند اولین افزونه کروم را در صرافی‌های ارزهای دیجیتال ایران منتشر کرد. در حال حاضر با نصب این افزونه می توانید از سرعت فعلی تتر باخبر شوید.

پسوند رسمی (Extension) Tetherland Chrome در نسخه 1.0.0 در دسترس کاربران است. در حال حاضر این افزونه قابلیت نمایش سرعت Tether و بالاترین و کمترین سرعت 24 ساعت گذشته را دارد اما به نظر می رسد در نسخه های جدیدتر شاهد امکانات بیشتری از این افزونه باشیم.

برای دانلود و نصب این افزونه می توانید به وب استور کروم رفته و آن را به مرورگر خود اضافه کنید.

علاوه بر این، گزینه های «خرید» و «فروش» در اختیار کاربران قرار دارد، بنابراین اگر نرخ تتر برای آنها جذاب باشد، می توانند به سرعت این ارز دیجیتال را از طریق صرافی تترلند خریداری و بفروشند. تتر یک استیبل کوین است که واحد آن برابر با یک دلار آمریکا است.

تترلند یکی از منابع اصلی نرخ تتر در ایران است و کاربران این صرافی ارز دیجیتال بیش از هر سکه دیگری به تجارت تتر می‌پردازند. بر اساس گزارش این صرافی، در شش ماهه دوم سال 1401 بیش از 213 هزار معامله با حجم 2.1 هزار میلیارد تومان در بازار تترلند انجام شد.

بازار تترلند نوعی صرافی تتر ایران محسوب می شود که نمودار تغییرات قیمت این استیبل کوین را در بازه های زمانی روزانه، هفتگی و ماهانه نشان می دهد. افراد در بازار تترلند می توانند یک سفارش معمولی (سفارش حد) یا یک سفارش آتی (سفارش بازار) ارائه دهند.

لازم به ذکر است که تترلند نسخه جدید خود را در اواخر اردیبهشت و در آستانه ششمین سال فعالیت خود ارائه کرد.

مقیاس پذیری بدون پیچیدگی پلتفرم، بهبود سه برابری سرعت بارگذاری، کاهش هزینه تبدیل و افزایش دو برابری سرعت عملیات از جمله تغییرات نسخه ۷ وبسایت و اپلیکیشن صرافی ارزهای دیجیتال تترلند است.

«شقایق محمدی»، طراح محصولات تترلند، در مراسم رونمایی از نسخه جدید این صرافی ارزهای دیجیتال به زمان‌بندی تغییر نسخه جدید اشاره کرد و گفت: «تحقیقات ما از بهار سال 1401 آغاز شد و همزمان با برنامه‌ریزی، تحقیق درباره کاربران را آغاز کردیم. نیازها و خواسته های کاربر به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت. پس از ارائه راه حل نهایی، رابط پیاده سازی و پروژه جدید به تیم توسعه تحویل داده شد.