چهارمین شماره فصلنامه فناوری های مالی با نگاهی تخصصی به مفهوم مدیریت منابع سازمانی منتشر شده است. در این شماره کارشناسان و مدیران ارشد سازمان ها به بررسی مفهوم و اثربخشی استفاده از ERP در سازمان ها پرداختند.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی داتین، در بیشتر مطالب فصلنامه فناوری های مالی چهارمین شماره سعی شده است با نگاهی پژوهشی به سوالات روز سازمان ها و مدیران آنها پاسخ داده شود. محتوای این فصلنامه جدا از تحلیل روندهای مرتبط با ERP به بررسی چالش های مختلف در پیاده سازی این راهکار نیز می پردازد.

در شماره چهارم، نظر بیش از 15 نفر از مدیران ارشد و کارشناسان بر سیستم نرم افزاری ERP و چالش های اجرای آن در سازمان ها جمع آوری و در اختیار خوانندگان قرار می گیرد. مفهوم فرآیند در سازمان در دو سرفصل «ارتباط بین فرآیندها و مدل‌های کسب‌وکار بانکی و بیمه» و «تحلیل فرآیندهای صنعت مالی» مورد بحث قرار گرفته و سپس با نگاهی تطبیقی ​​و بر اساس نیازهای تجاری، این راهکار سازمانی ارائه شده است. مورد تجزیه و تحلیل و تحلیل قرار گرفت.

در این فصلنامه، روزبه زند، مدیر واحد راه حل های سازمانی داتین، تلاش کرد تا به نقش ERP در افزایش کارایی و تمرکز فرآیندهای مالی پرداخته و مزایای آن را در سازمانی که ERP در آن پیاده سازی شده است، به تصویر بکشد. وی همچنین در پاسخ به این سوال که برای رسیدن به ERP مورد نظر چه اقداماتی باید انجام شود؟

این موضوع همچنین بیانگر نظرات مدیران شرکت توسعه فناوری های نوین بانک کشاورزی، چارگون، بیمه روز و … است. این اتفاق باعث می شود فضای فصلنامه حال و هوای ارائه یک تجربه مستقیم را بگیرد. همچنین، این نظرات مفهوم ERP را بر اساس واقعیت و برای استفاده توسط متخصصان در این زمینه توضیح و توضیح می دهد.

علاقه مندان می توانند آخرین شماره فصلنامه فناوری مالی را از طریق سایت داتین دریافت کنند.

لازم به ذکر است که سومین شماره فصلنامه «فناوری مالی» داتین با مطالعه موردی «اقتصاد صنعت فناوری اطلاعات» منتشر شد.